Частина Московського проспекту перетворилась на будівельний майданчик

27 мая 2020, 15:31
 

Частина Московського проспекту на реконструкції. На місці проведення ремонту все перетворилося на суцільний будівельний майданчик.

Повністю зрізане асфальтне покриття, котлован завглибшки в більш ніж півтора метра та повний  демонтаж трамвайного полотна. Саме так зараз виглядає частина однієї з головних і найдовших транспортних артерій Харкова - Московський проспект.  Роботи з капремонту ведуться на відрізку від Гімназійної набережної до перехрестя з майданом Героїв небесної сотні. 
 
Будівельний майданчик повністю перекритий для транспорту. Автомобілям доводиться об'їжджати всю ділянку прилеглими вулицями. Трамваї взагалі не курсують.
 
Катерина
 
Я здесь мимолетом. Вот хорошо хоть, что не остановилась, чтобы ждать трамвая. Вот представляете, я б вот там на верху я бы просидела. Ну, конечно, надо делать, надо. А как без этого, если оно принесет только благо людям, то надо делать.
   
Аліна 
 
Неудобно, конечно, мне к работе добираться и все такое, но я перетерплю это, так же как и все. Другого выхода нет. Добираться другим видом транспортом, метро как бы открыли. Я думаю, это ненадолго затянулось. 
 
Богдан 
 
К этим сложностям с пробками я готов смириться ради того, чтобы нормальная дорога была. Латочный нет! У нас в Украине он бесполезный, а вот капитальный сделают, мне кажется, и Московский проспект на этом участке очень долго будет радовать.
 
Наразі на місці перекритої ділянки в роботі з десяток одиниць спецтехніки. Одні готують територію, щоб дістатися до комунікацій. Інші прибирають трамвайне полотно. Плавно відізок дороги готують до основного блоку робіт з реконструкції.    
 
Євгеній Водовозов заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста 
 
Ми і зараз взяли дуже невеликий  з одного боку кусочок, але там дуже великий об'єм робіт. Там повна заміна усіх комунікацій , там заміна рельсового полотна, там приведення всього Московського проспекту від дому до дому з тротуарами та дорогою. Бортами і всім іншим. Це поступова багаторічна робота, яка буде завершена і буде все гаразд. 
 
Через складність проекту у зв'язку з повною перекладкою комунальних мереж : від водопроводу до зливної каналізації, роботи триватимуть в кілька етапів. Завершити  все, повідомили у міській раді, планують до початку осені. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу