На алеї зірок у саду Шевченка комунальники створюють нові клумби

27 мая 2020, 14:42
 

Його не втомлюються прикрашати та робити ще краще ніж зараз він є. Все це про сад Шевченка - місце, що після масштабної реконструкції змінилося до невпізнання. Сьогодні наші кореспонденти помилувалися красою нових клумб, що створили міські озеленювачі.

Новий вигляд відомої та знакової алеї не тільки для харків'ян, а й для гостей нашого мегаполісу - алеї зірок "Харківський бузок", що у саду Шевченка. Міські озеленювачі додали їй яскравих фарб висадивши на клумби тисячі різнокольорових рослин. З них вони створили різні геометричні фігури та великі серця. Вийшло наче освідчення в коханні всім містянам від комунальників. Особливо красиво клумби виглядають зверху, можна сказати з висоти пташиного польоту. Завдяки сучасній техніці ми дамо вам можливість помилуватися результатами роботи квіткарів. 
 
Юлія Захарченко начальник виробничої дільниці СКП "Харківзеленбуд"
 
На аллее "Харьковская сирень" одна большая клумба и вторая, чуть поменьше. Мы высадили здесь петунию, тагетис, альтернантеру, портулак, цинерарию. Петуния фиолетовая, красная и розовая с прожилками. Так же мы задекорировали клумбы декоративной щепой - синей, жёлтой, красной. В дальнейшем мы переходим на Сумскую. Мы уже начали выкапывать тюльпаны и так же будем продолжать посадку цветов. 
 
Роботи ще предостатньо, додає Юлія Захарченко. Щодня у саду Шевченка велика команда професіоналів працює, щоб ця оновлена локація відпочинку харків'ян була зеленою та блищала чистотою і яскравими фарбами літа.
 
Юлія Захарченко начальник виробничої дільниці СКП "Харківзеленбуд"
 
В очередной раз прошу наших харьковчан соблюдать порядок в общественных местах. Так же на наши клумбы не залазить, не вырывать. Потому что это очень тяжёлый труд и мы стараемся всю эту красоту делать для вас. Надеемся, что и вам понравится то, что мы делаем! 

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу