У Харкові скоро можна буде отримати консультацію лікаря по відеозв'язку

26 мая 2020, 15:51
 

У Харкові отримати консультацію від лікаря можна буде по відеозв'язку. Наразі цей сервіс тестують у Департаменті цифрової трансформації. Про новації та взагалі зміни у медичній сфері далі.

helsi.me

helsi.me

Олег Дробот заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації
 
Вы знаете, что наш мэр объявил 2020 год годом медицины в Харькове и сейчас активно развивается городская реформа медицины, которая призвана обеспечить качественный сервис в городской медицине. Так, в марте месяце был запущен сервис Helsi.me, на котором харьковчане сегодня записываются к врачу онлайн, выбирают удобные дату и время приема. Мы наблюдаем очень большую активность харьковчан, уже почти 100 тысяч харьковчан воспользовались сайтом, из которых почти 40 тысяч создали свои персональные кабинеты.
 
Створювати особисті кабінети на цьому медичному сервісі харків'ян активно закликають у міській раді. Це значно полегшує весь процес надання медичних послуг, констатує Олег Дробот. Економія часу та зручність. До всього, вже скоро запровадять і відеоприйоми у лікаря.  
 
Олег Дробот заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації
 
Сегодня мы уже успешно протестировали видеоприемы в городской медицине, что позволит в определенных случаях харьковчанам в принципе не тратить время на обращение к врачу. Есть ряд ситуаций, в которых, к примеру, для выписки очередного рецепта по доступным лекарствам - харьковчанин сможет обратиться уже по видеосвязи, а не тратить время на визит. В самом ближайшем будущем мы запустим это во многих больницах города Харькова.
 
Після завершення тестування - харків'янам детально розкажуть, у яких випадках можна буде отримати консультацію лікаря по відеозв'язку. Самих медиків для цього хочуть забезпечити необхідним обладнанням. Окрім того, у міській раді повідомили, що створили сайт med-reforma.kh.ua, де харків'яни можуть отримати всю інформацію вцілому щодо реформи медицини у місті та конкретних проектів. А ще у рамках запланованого триває робота над запровадженням сервісів для людей з обмеженими можливостями. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу