Як дитсадки працюватимуть в карантин?

26 мая 2020, 14:15
 

Вихователі в масках, а діти - ні. Так працюватимуть харківські дитсадки в період карантину. Їх, до речі, відкриють першого червня. А поки - в навчальних закладах триває підготовка до відновлення роботи.

Дитсадки вже активно готують до зустрічі із малечею. Але на час карантину їхня робота дещо зміниться. Так на вулиці перед входом дітям вимірюватимуть температуру, а батьків всередину не пускатимуть. 
 
Проте в них питатимуть про самопочуття не лише власне, а й в родині, аби працівники знали, чи є наявність якоїсь хвороби в членів сім"ї, і тільки після цього вихователі проводитимуть дітей в приміщення.  
 
Тетяна Олешко завідувач дошкільного навчального закладу №399 
 
Після того, як вони зайшли, скористалися дезінфекційним килимком на вході, підходять до столу з дезінфектором, вихователь обробляє собі руки і іншим дітям і підіймаються до себе в групу.
 
Перше, що ми бачимо, коли заходимо до групи - це те, що немає м'яких іграшок, замість них - пластикові. А ще немає килиму з довгим ворсом та багаторазових рушників, замість них будуть паперові. Бо саме цих умов треба дотримуватися під час карантину.  
 
А ще столи поставили на відстані півтора метри, аби дотримуватися дистанції між дітьми. Крім того в тиху годину малеча спатиме через два ліжка один від одного. І аби вихованці, якомога менше часу проводили в закритому приміщення, більшість  їхнього дозвілля організують на вулиці. 
 
Тетяна Олешко завідувач дошкільного навчального закладу №399 
 
В нас є така можливість, дистанцювати, розводити групи. У кожної групи є свій майданчик, в нас є великий спортивний майданчик, на ньому є і футбольне поле, і малі ігрові форми, це дозволить нам дуже спокійно з цим впоратися.
 
Зміни чекають й на вихователів, тепер вони працюватимуть в масках, проте дітей це правило не стосуватиметься. А ще зміниться графік роботи працівників. 
 
Тетяна Олешко завідувач дошкільного навчального закладу №399 
 
Працівникам прийдеться приходити на роботу раніше. Але це така ситуація і всі мої працівники це розуміють. Тобто вони повинні прийти пройти температурний скринінг, потім прокварцювати, продезінфікувати, провітрити приміщення до прийому дітей, приготуватися до прийому дітей.
 
Незважаючи на таку готовність, не всі діти, за словами завідуючої дитсадка, прийдуть до навчального закладу з першого червня. Так з майже трьохста вихованців, прийде трохи більше сотні. Але в адміністрації сподіваються, що після карантину все стане як і раніше. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу