У Новобаварському районі оновлюють внутрішньоквартальні дороги та тротуари

25 мая 2020, 13:52
 

Коли вирішення проблеми наочне. Покриття внутрішньоквартальних доріг та пішохідних зон поблизу житлових будинків по проспекту Новобаварському, 111,113,115,117 та 117-А в однойменному районі з часом перетворилося не на краще. Тож мешканці будинків написали звернення, зібрали підписи та прикріпили до цього світлини з підтвердженням. А вже далі пішли на особистий прийом до Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Як бачимо - людей почули, дороги внесли до графіку ремонту на 2020-ий рік. 
 
Ганна Беловіцька заступник голови адміністрації Новобаварського району з питань ЖКГ 
 
За даними адресами вже виконані роботи з заміни поребрику, бардюрного каменю, укладання щебеневого покриття. Для зручності мешканців додатково облаштовані паркувальні місця. Наразі тривають роботи з асфальтування проїжджої частини. Загалом під час ремонту внутрішньоквартальних доріг та тротуарів за зазначеними адресами виконано ремонт тротуарів на площі близько 900 квадратних метрів та ремонт проїжджої частини на площі близько 1 200 квадратних метрів. Під час ремонту основної під"їздної дороги до житлових будинків було виконано ремонт тротуарів на площі 1 300 квадратних метрів та ремонт проїжджої частини, загалом, 3 500 квадратних метрів. 
 
Михайло Моргун один з тих, хто зрушив із місця історію з ремонтом внутрішньокварталок та пішохідних зон. Бо був впевнений, що Геннадій Кернес допоможе у вирішинні питання, що турбувало людей останні роки. 
 
Михайло Моргун місцевий мешканець, заявник
 
Я по факту даже не рассказывал о тех проблемах, которые меня интересуют - просто написал заявление. А все необходимые фото и видео материалы они уже были на рассмотрении. И мне не пришлось ничего дополнять. В последствии я увидел только решение. Моё отношение к этому человеку уже давно хорошее, потому что мы на протяжении многих лет видим работу. Постоянную работу, постоянно что-то делается, постоянно ремонтируется, постоянно происходят движения в хозяйственной части города. Поэтому можно смело сказать, что человек профессионал! Хочется сказать слова благодарности Геннадию Адольфовичу за решение проблем харьковчан в целом! Большое спасибо! 
 
Ремонти внутрішньоквартальних доріг та тротуарів у Новобаварському районі тільки у розпалі. Щотижня на одну-дві адреси з новим та якісним покриттям стає більше.
 
Ганна Беловіцька заступник голови адміністрації Новобаварського району з питань ЖКГ 
 
В Новобаварському районі заплановано капітально відремонтувати 25 адрес. На даний час в роботі залишається ще 12 адрес. Зокрема, це по вул. Конєва, 13, 17/46, вул. Китаєнка, 4-6, Григорівське шосе, 47 та вул. Петра Свинаренка, 3, 5. Всі об'єкти будуть завершені вчасно, згідно графіку. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу