Міські шляховики оновлюють дві ділянки вулиці Академіка Вальтера

22 мая 2020, 13:55
 

А міські шляховики продовжують реалізацію програми з оновлення доріг Харкова. Сьогодні наші кореспонденти інспектували, як триває ремонт вулиці Академіка Вальтера, що у Київському районі. Вони зафільмували не тільки хід виконаня робіт, а й дізналися про найближчі плани.

Їм є вже про що відзвітувати. За півтора місяця з невеликим повноцінних робіт з початку будівельного сезону-2020 нове покриття з'явилося на таких вулицях як Велика Гончарівська, Володарського, Залютинська, Холодногірська, Мохначанська, Деповська, Валдайська, Редіна, Чугуївська, Рибалко, Лосівська та Лісопаркова. Відремонтовано покриття і по Карпівському спуску і на дорозі на Суми. Якщо в цифрах то це більше 105 000 квадратних метрів нового асфальтобетону. Зараз у міських шляховиків новий об'єкт - вулиця Академіка Вальтера. Це в Київському районі. 
 
Олексій Задорожний інженер КП "Шляхрембуд"
 
Ранее мы выполняли ремонт Академика Вальтера на участке от Академика Синельникова до улицы Академика Волкова. Сейчас мы выполняем ремонт на участке от улицы Академической до улицы Академика Волкова. И от улицы Академика Синельникова в сторону общежития. Протяжённость участков порядка 400 метров общей площадью приблизительно 3 500 метров квадратных. Присутствовала ямочность и образовывались уже трещины, которые в последствии будут приводить к ямочности. Поэтому было принято решение срезать покрытие - верхний слой и постелить новое покрытие.
 
Аби впоратися якомога скоріше, але без втрати якості та за дотриманням всього технологічного циклу, додає Олексій Задорожний, шляховикам довелося трохи змінити дещо звичайний швидкісний рух транспорту по вулиці Академіка Вальтера. Впродовж п'ятниці тут діяли швидкісні обмеження. Функціонувала лише одна з двох смуг, по якій і пускали автотранспорт та маршрутки.
 
Олексій Задорожний інженер КП "Шляхрембуд"
 
В ближайшее время планируется выполнить ремонт по улице Академика Проскуры порядка 9 000 метров квадратных. Улица Достоевского - порядка 8 000 метров квадратных, улицу Аэрофлотскую - 10 500 "квадратов". Бульвар Богдана Хмельницкого - порядка 12 000 метров квадратных, улицу Броненосца Потёмкина - 5 000 метров квадратных, улицу Краснодарскую - порядка 6 500 "квадратов" и улицу Матросова - в районе 6 000 "квадратов". При выполнении работ будут заранее оповещены через средства массовой информации люди о проведении работ. Ну и просим с пониманием относиться потому, что дороги делаются для вас! 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу