Геннадій Кернес: Харківське метро запрацює з 25 травня

22 мая 2020, 15:35
 

Харківська підземка відновить свою роботу з 25 травня. Про це заявив міський голова Геннадій Кернес. Рішення муніципалітет ухвалив на підставі постанови Кабінету міністрів, уточнив мер.

Після більш ніж двомісячного простою без пасажирів та повної зупинки рухомого складу у зв'язку із карантинними заходами через пандемію, харківський метрополітен відновить свою роботу. Про це заявив міський голова Геннадій Кернес на своїх офіційних сторінках та каналах у соціальних мережах. 
  
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Уважаемые харьковчане! В связи с ослаблением карантина и на основании Постановления Кабинета министров Украины, харьковский метрополитен начинает свою работу 25 мая в 5:30 утра. Напоминаю, что карантин не отменен, а только ослаблен, и необходимость придерживаться санитарных норм в общественном транспорте, включая метро, - действует и сегодня. В комментариях под этим постом вы можете оставить свои пожелания о том, как улучшить работу общественного транспорта в период ослабления карантина.
 
Харківська підземка повністю припинила свою роботу ще 17 березня. Весь цей час харків'яни по місту пересувалися на наземному транспорті. Маршрути деяких трамваїв та тролейбусів для зручності пасажирів муніципалітет підкорегував.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу