До конца года в Харькове будет 35 муниципальных аптек

22 октября 2012, 18:43
 

У Харкові стане більше аптек з доступними ліками. Їх відкриватимуть при поліклініках та лікарнях міста. З якою метою це робитимуть та які медикаменти можна буде придбати в муніципальних закладах?

На сьогоднішній день при лікарнях та поліклініках Першої столиці працює двадцять три муніципальних апчечних заклади. Їх створили для того, щоб пацієнти мали можливість купувати лікарські препарати усіх напрямів за доступними цінами. У лікарні номер два відкрили відразу два таких пункти. Провізори кажуть, зробили так, щоб уникнути великих черг. Адже за день заклад відвідує понад двісті клієнтів.

Людмила Федорова провізор

-Люди приходят по мере необходимости, в основном в первой половине дня, потому что после обхода люди покупают лекарства или же вечером после работы или же вечером после работы заходят покупать для своих родных.

В муніципальній аптеці кожен пацієнт може придбати той препарат, який йому потрібен. Асортимент лікарських засобів налічує кілька тисяч.
І ціни на всі медикаменти тут на десять відсотків нижчі, ніж у комерційних закладах міста. Це тому, що комунальне підприємство працює безпосередньо із заводами-виробниками, а також з дистриб`юторами.

Михайло Пугач директор КП «Муніципальна аптека міста Харкова»

-С дистрибьютерами у нас тоже проведены переговоры, они у нас на сегодняшний день считаются стратегическими партнерами, вот и мы смогли в ходе переговоров добиться определенных условий, чтобы покупать по более выгодным условиям и осуществлять реализацию лекартсвенных препаратов по более выгодным условиям для наших потребителей.

Також у мережі муніципальних аптек ліки можуть придбати і пільговики - пенсіонери, ветерани, інваліди. Для них діє знижка - три відсотки. Є і система замовлень та доставок. Протягом 2-3 годин ліки привезуть. Муніціпальні аптеки також беруть участь у державній програмі зниження цін на препарати для гіпертоніків. Згідно з нею в цих закладах постійно ведуть контроль за рівнем цін. Відкриття муніципальних аптек у місті продовжуатимуть і далі. Скоро вони з`являться у третьому пологовому будинку, четвертій поліклініці, сімнадцятій та двадцять п`ятій лікарнях. А до кінця року аптеки з доступними ліками будуть в усіх медзакладах Харкова.

Євгенія Кутнова, Олександра Суфіянова, Харьковские Известия. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу