Оплати коммуналку онлайн. В Украине запустили масштабный образовательный проект

9 апреля 2020, 14:02
 

Як сплачувати комунальні послуги не виходячи з дому, тим самим заощаджуючи і час, і сили та виконуючи правила карантину, що стосуються зокрема обмеження пересування. У Міністерстві цифрової трансформації знають - дистанційно. Тому організували загальнонаціональний освітній проект.

Карантин, під час якого в країні діють певні обмежувальні заходи - саме той час коли слід зайнятися саморозвитком, вирішили у Міністерстві цифрової трансформації і саме зараз впровадили національний освітній проект "Оплати комуналку онлайн. Залишайся вдома". Тож тепер разом із школярами, як вже навчаються дистанційно, так само навчатися матимуть змогу і дорослі от тільки опановуватимуть вони прогресивні технології в сфері оплати послуг.Фахівці одностайні - це і зручно, і безпечно, і вигідно. 
 
Віталій Музиченко заступник міністра соціальної політики України 
 
Звичайно для декого це буде вперше, для декого нове, для декого острах. Але, як показує прогресивна частина суспльства - це працює і працює досить гарно і в данному випадку спрощуючи життя і навіть зменьшуючи фінансове навантаження на платників. Тому що як ми знаємо, що через оплату через інтернет ресурси або взагалі відсутня комісійна винагорода, або значно менша ніж та, яку стягують в банках. Тому ми як Міністерство соцполітики закликаємо до таких прогресивних речей і оплати житлово-комунальних послуг максимально онлайн або дистанційно. 
 
Для всіх охочих, особливо для людей поважного віку, виготовили спеціальний семисерійний серіал. В якому і пізнавально, і розважально покроково навчають тому як без величезних черг, всього у кілька кліків із власного смартфону чи комп"ютеру, здійснити платіж за комуналку. При цьому запропонували найпопулярніші способи розрахунків.  
 
Валерія Іонан представник Міністерства цифрової трансформації України 
 
Знаємо, що саме цей курс на тему як сплатити комуналку онлайн, вже чекають дуже, дуже давно. Теми серій охоплюють оплату комунальних платежів на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжного сервісу, на сайтах банків та за допомогою мобільних застосунків. 
 
Залишається лише спробувати опанувати новітні для багатьох технології. Організатори проекту сподіваються, що літнім людям у цьому допоможуть діти та онуки, до того ж що часу для цього вдосталь. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу