Кабинет министров создал совет по вопросам экономического развития Украины

9 апреля 2020, 13:51
 

Уряд України розробляє варіанти перезапуску економіки України, яка потерпає від кризи пов’язаної з коронавірусом. Кабінетом міністрів України було створено раду з питань економічного розвитку.

Рестарт економіки. Формування стратегії виходу країни з кризи спричиненої коронавірусом. Уряд створив раду з питань економічного розвитку України. Новостворений орган, на думку кабміну, повинен відповідати за механізми зростання української економіки, забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних виробників та підприємств як під час карантину, так і у післякризовий період.
 
Денис Шмигаль прем'єр міністр України
 
Рада працюватиме під головуванням прем’єр міністра України. Буде розробляти програму рестарту економіки. Персональний склад ради ми зберемо в п’ятницю, найближчим часом. У склад входять: академіки, доктори наук, професори, міжнародні експерти визнані в світі, не тільки в України. Склад ради не великий. Під складом цієї ради економічного розвитку формується аналітична платформа а також формується дискусійна та економіко-стратегічна платформа куди ввійдуть і народні депутати і експерти і всі бажаючі, хто хоче і може долучитись до формування стратегії виходу України з коронакризи, а також стратегії подальшого економічного розвитку України.
 
За словами голови уряду, створення ради сприятиме подоланню кризи в національній економіці та сформує основні напрямки економічної політики. Рада об’єднає в собі представників громадського суспільства, органів державної влади та науковців. 
 
Кабінет міністрів України
 
Основними завданням ради є:
 
- вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері економічного розвитку, а також визначення шляхів, механізмів та способів їх вирішення;
 
- забезпечення координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади;
 
- удосконалення нормативно-правової бази;
 
- розроблення пропозицій для реалізації сприятливої кредитної, податкової та митної політики тощо.
 
В Уряді наголошують, рада вивчатиме результати роботи центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в подоланні кризових явищ в національній економіці. Також до юрисдикції нового органу включено розробка пропозицій та рекомендацій до проектів нормативно-правових актів з питань економічного розвитку та подача їх на розгляд кабінету міністрів України.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу