Кабмин разрешил работать химчисткам, магазинам стройматериалов и ослабил карантин для пожилых людей

9 апреля 2020, 13:26
 

Ще низка об'єктів зможе працювати під час карантину. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України. Але повне скасування обмежень відбудеться не раніше, ніж у травні. Які послуги все ж дозволили надавати споживачам?

Уряд послабив умови карантину та розширив перелік об'єктів, яким дозволено працювати. Зокрема, це будівельні магазини, хімчистки та кур'єрські служби. А деяким громадянам старше 60 років дозволено не дотримуватися режиму самоїзоляції.
 
Які категорії людей, що старше 60 років не потребують самоїзоляції?
 
- державні службовці, депутати всіх рівнів, міські голови, судді та інші особи, на яких поширюється дія закону "Про запобігання корупції".
 
- військовослужбовці та працівники ЗСУ, інших законних військових формувань та правоохоронних органів
 
- особи, які здійснюють заходи, пов'язані з недопущенням поширення COVID-19
 
- особи, які забезпечують діяльність підприємств, установ, организацій у галузі енергетики, сільського господарства, хімічної промисловості, транспорту, охорони здоров'я, тощо.
 
Та, незважаючи на деякі послаблення, скасовувати карантин Уряд поки не збирається, посилаючись на рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я, заявив прем'єр Денис Шмигаль. 
 
Денис Шмигаль прем'єр-міністр України
 
Україна обов’язково повернеться до звичного способу життя. Ми ще погуляємо парками, з’їздимо до друзів, сходимо до кав’ярні. Однак, на жаль, це точно буде не цього квітня. Карантинні заходи неодмінно будуть послаблені. Але про це можна буде говорити лише в травні, за умови зниження динаміки захворюваності на COVID-19 в Україні.
 
За словами прем'єра, наразі Уряд розробляє план, де буде чітко розписано, які саме обмежувальні заходи та з якої дати будуть скасовані.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу