В Харькове планируют закупить специальные санавтомобили, маски и медпрепараты

7 апреля 2020, 14:13
 

Задля боротьби з поширенням коронавірусної інфекції Харків планує додатково придбати медичні маски, а також спеціальні автомобілі та лікарські препарати. Таке рішення сьогодні ухвалили на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Харкові постало питання стосовно забезпечення медичних і соціальних робітників засобами індивідуального захисту для недопущення поширення COVID-19. Зокрема, як зазначають у департаменті охорони здоров"я, мова йде про перерозподіл коштів у сумі 12,5 мільйонів гривень на закупівлю медичних масок. А також виділення додаткових фінансових ресурсів на придбання спецавтомобілів та лікарських засобів, що входять до переліку затвердженого Кабміном.
 
Юрій Сороколат директор Департаменту охорони здоров'я 
 
З метою забезпечення роботи медичних мобільних бригад і доставки біологічного матеріалу до Харківського обласного лабораторного центру пропоную розглянути можливість виділення  додаткового фінансування на придбання транспортних засобів спеціального призначення, санітарних автомобілів, у кількості 10 штук на загальну суму 3 мільйони 664 тисячі гривень. І також ... додаткового фінансування на придбання лікарських засобів на загальну суму 10 мільйонів гривень. 
 
Ця пропозиція була ухвалена членами комісії з питань надзвичайних ситуацій. А наразі у місті продовжують безоплатно видавати захистні маски, а це мільйон штук, які надійшли до Харкова. Зокрема, їх передадуть до медустанов, терцентрів, управління соцзахисту, та в навчальні заклади. 
 
Ольга Деменко директор Департаменту освіти 
 
750 тысяч масок. Мы сейчас работам вместе с родителями, вместе с работниками школ и детских садов. Работа идёт очень активно, поэтому думаю сегодня завтра все маски уже будут розданы харьковчанам.
 
Наприкінці цього тижня, як зазначив перщий віце-мер Ігор Терехов, в місті очікують наступну мільйонну партію захисних масок.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу