Общественный транспорт в Харькове работает в прежнем режиме

6 апреля 2020, 13:15
 

Трамваї, тролейбуси та автобуси у Харкові працюють у звичному режимі, але за однієї умови - перевозять вони тільки працівників критичної інфраструктури міста, тобто тих харків'ян, які працюють над забезпеченням життєдіяльності міста.

Згідно постанови Кабміну, що набула чинності від 6 квітня, щодо посилення карантинних заходів, зокрема, що стосується транспорту, то у Харкові вже розроблені відповідні маршрути руху. Його роботу обговорювали на засіданні профільної комісії. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Сегодня абсолютно без ограничений ходят у нас трамваи, ходят у нас троллейбусы. То, что касается автобусных маршрутов,  вы знаете, что мы разработали схему, сегодня, автобусные маршруты работают в том же режиме, как и работали до сих пор. Да, мы перевозим жителей города Харькова, которые сегодня задействованы в обеспечении жизнедеятельности города и работают по, так называемой, критической инфраструктуре.
 
До групи цих містян, наголошує перший віце-мер, входить тільки певна їх кількість.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Это количество, примерно 50 тысяч человек, которые задействованы в обеспечении жизнедеятельности города Харькова. Нами разработаны полностью списки, утверждены списки предприятий, которые работают в обеспечении жизнедеятельности города и принадлежат к объектам критической инфраструктуры.
 
Контролювати виконання постанови Кабміну буде Національна поліція, що наразі переведена у режим посиленої роботи. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Сегодня у нас есть полная договоренность с Национальной полицией, и я хочу сказать, что мы нашли точки соприкосновения. Сегодня полицейские очень толерантно объясняют людям, категориям тех людей, которые могут ехать, которые не могут ехать и у нас вопросов сегодня нет.
 
Працівники поліції проводять, у першу чергу, роз'яснювальну роботу, а у випадку, якщо людина веде себе неадекватно і проявляє агресію, можуть скласти адмінпротокол, що передбачає відповідальність у вигляді штрафу. 
 
Віталій Сокуренко начальник Головного управління Нацполіціі в Харківській області
 
Всього до організації цих заходів задіяно 1400 осіб особового складу, це і автопатрулі 234  - 843 поліцейських і піші наряди - 557 поліцейських.
 
За даними представників Харківської облдержадміністрації, наразі у регіоні зафіксовано 32 підозри на коронавірус,  із них діагноз однієї особи офіційно підтверджено у Києві. 17 осіб знаходяться на самоізоляції, зокрема і особа, у якої підтверджений діагноз. А 15 людей - на стаціонарному лікуванні. Також близько двох тисяч чотирьохсот осіб перебувають на самоізоляції за власним бажанням. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу