КП «Харьковводоканал» выполняет работы по замене старых сетей трубопровода

6 апреля 2020, 13:28
 

Комунальні підприємства Харкова продовжують працювати у період карантину. «Харківводоканал» - не виключення. На проспекті Жуковскього, що у Київському районі міста, комунальники виконують роботи з заміни старих мереж трубопроводу.

Робота комунальників під час карантину. Проспект Жуковського, 12. Тут комунальним підприємством «Харківводоканал» здійснюються роботи з усунення пошкоджень та перекладки на аварійній ділянці старих мереж водопостачання.
 
Микола Завада заступник директора з виробництва "Харківводопостачання" КП "Харківводоканал"
 
Здесь ведутся подготовительные работы для замены участка технически-изношенного трубопровода диаметром 300. В данный момент ведутся земляные работы, паяют новую трубу - полиэтиленовую, для замены и после выполнения работ, 8 числа планируется монтаж и переключение новой трассы.
 
Ділянка мережі протяжністю 48 метрів, яка прослужила сорок років, фактично непридатна для ремонту. Вимушена міра – повна заміна на нову трубу – поліетиленову. Як зазначають на підприємстві, значно якіснішу. Термін служби гарантований заводом виробником не менше 50 років. Микола Завада наголошує, «Харківводоканал» у період карантину працює на повну, для своєчасної та якісної подачі води у будинки харків’ян. 
 
Микола Завада заступник директора з виробництва "Харківводопостачання" КП "Харківводоканал"
 
Сами работы, которые выполняются нашим персоналом, они в этих условиях приобретают особое значение. Мы стараемся выполнять работы оперативно, чтобы жители не чувствовали неудобств, связанными с ремонтными работами и отсутствием воды.
 
У поточному році планується пререкласти ще не менше 24 кілометрів зношених мереж трубопроводу. На сьогодні вже виконано заміну та усунення пошкоджень старих труб на ділянці в майже 2 кілометра. Та робота продовжується. Продовжується цілодобово. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу