Отправленные "за свой счет" на время карантина могут получить помощь от государства

3 апреля 2020, 14:11
 

Карантин значно хитнув економічну стабільність України. І, дійсно, у значній мірі це торкнулось українців, які вийшли у вимушену відпустку. Та на державному рівні їм вирішили допомогти. Щоправда, не всім.

Допомога у період карантину. У міністерстві економічного розвитку та торгівлі України повідомили, офіційно оформленні співробітники малих та середніх підприємств, які залишились без роботи, зможуть отримати грошову допомогу від держави. Нововведення пов’язані з прийняттям закону про підтримку бізнесу на період карантину.
 
Роман Коваленко економіст
 
Если такой закон был принят и поддержка будет выделяться. Это государственная программа, соответственно там должен быть заложен механизм отчетности и контроля за выделением этих средств и то, чтобы они доходили по целевому назначению.
 
Зокрема, вводиться поняття часткового безробіття на період дії обмежувальних заходів. Допомога за цим частковим безробіттям надаватиметься роботодавцям, які відносяться до суб'єктів малого та середнього бізнесу. Щоб отримати гроші потрібно звернутися до Центру зайнятості за місцем реєстрації підприємства, як платника єдиного внеску та подати  наступні документи:
 
- заяву в довільній формі;
 
- копію наказу з зазначенням дати початку зупинки (скорочення) виробництва та переліком карантинних заходів;
 
- відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю;
 
- довідку про відсутність заборгованості з виплати заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;
 
Отримувати допомогу по частковому безробіттю будуть тільки застраховані особи, з якими роботодавець оформив трудові відносини.
 
Роман Коваленко економіст
 
Все прекрасно понимают эту ситуацию и в первую очередь финансовую, в которой сейчас оказались многие люди, а это та категория, которая живет от зарплаты до зарплаты, не имея особой "подушки безопасности", я думаю, что и работодатели прекрасно понимают, и эти деньги будут таки доходить до конечного бенефициара.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу