Правительство разрешит украинцам выходить на улицу по одному человеку

3 апреля 2020, 15:33
 

Виходити на вулицю лише по-одному та у певний час. Саме такі додаткові обмеження може встановити Кабінет міністрів на час карантину. Та вже є і ті, що почнуть діяти з 6 квітня. Урядовці вважають, що ці заходи допоможуть побороти спалах коронавірусної інфекції.

Щоб не повторити досвід Італії чи Іспанії українцям необхідно залишатися вдома. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Саме тому Уряд посилить карантинні заходи та заборонить пересуватися по вулиці навіть по двоє. 
 
Максим Степанов міністр охорони здоров'я України
 
Вони будуть полягати в тому, що буде обмежене пересування людей, щодо часу перебування на вулиці. Будуть закрити всі спортивні майданчики, всі сквери. Будуть заборонені масові будь-які події. Також це буде стосуватися перебування у відповідних засобах індивідуального захисту. 
 
Головний державний санітарний лікар наголошує: такі заходи допоможуть Україні пережити пікове зростання захворюваності на COVID-19.
 
Віктор Ляшко головний державний санітарний лікар України
 
Ми реально і детально вивчаємо ситуацію, яка відбувається у країнах Європейського союзу. І ми прогнозуєио, що найближчим часом нас очікує пікове зростання коронавірусної хвороби на території України. Тому ми і пропонуємо жорсткіші заходи, оскільки наші розрахунки показують: при введенні додаткових заходів щодо ізоляції і обмеження мобільності ми зможемо значно зменшити кількість критичних випадків, ми зможемо значно зменшити кількість летальних наслідків внаслідок коронавірусної хвороби. 
 
Віктор Ляшко додав, що незважаючи на контроль з боку держави українці повинні самостійно та усвідомлено виконувати рекомендації Міністерства та залишатися вдома.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу