В Украине стартует школа-онлайн с видеоуроками

2 апреля 2020, 15:21
 

В Україні стартує проект "Всеукраїнська школа онлайн", в рамках якої будуть проводитися навчання з 11 предметів для 5-11 класів. Уроки за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Мініосвіти і науки.

Зараз у навчальних закладах класи порожні, так як діти знаходяться на карантині, який оголошено в країні до 24 квітня. Тому аби заохотити дітей навчатися вдома запроваджено масштабний Всеукраїнський проект онлайн-школи. Навчання у ній розпочнеться вже з 6 квітня о 10-ій годині ранку на українських телеканалах і каналі Міносвіти. Відеоуроки проходитимуть потім щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантиннх заходів.
 
Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології. Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті. 
 
На YouTube-каналі Міністерства освіти та науки в описі під кожним відео вчителі залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео. Таким чином організатори проекту закликають батьків завантажувати розклад уроків, спробувати себе у ролі педагога і таким чином долучитися до навчання своїх дітей.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу