Саржин яр и карантин

31 марта 2020, 14:48
 

Минув другий тиждень карантину. Епідемія коронавірусу не вщухає. Щодня медики закликають людей дотримуватись заходів безпеки, щоб не підхопити інфекцію та не сприяти її розповсюдженню. Під пильним наглядом продовжують перебувати місця масових скупчень людей.

З настанням теплих весняних днів кожному хочеться вибратись на природу з друзями та рідними, більше провести часу разом. Але медики закликають, під час карантину утриматись від пікніків і прогулянок.
 
Саржин Яр зовсім безлюдним ніколи не був. Адже приваблює відвідувачів чистою  джерельною водою  і облаштованою купеллю. Багато тут зазвичай і відпочиваючих – є де і дітям побавитись і дорослим прогулятись. Але зараз під час загрози розповсюдження коронавірусу, майже пусто і в цьому парку.
 
Іван харків’янин 
 
Ми стараємось уникати місць скупчення людей. Так що не підходьте близько.
 
Катя харків’янка
 
Ми сьогодні прийшли набрати води.
 
Лариса харків’янка
 
Мы тут рядом живём, мы сейчас набираем воду и бежим домой. Придерживаемся, конечно, обязательно.
 
Більшість людей, як Лариса і родина Каті приходять до Саржиного Яру майже щодня за водою з місцевого джерела. І продовжують це робити і під час карантину. Розповідають, що заходів безпеки дотримуються, засобами індивідуального захисту користуються.
 
Михайло харків’янин 
 
Как и положено, как говорят, так и придерживаемся. В масках ходим , на работе, везде, обрабатываем руки антисептиком и тому подобное.
 
Є серед опитуваних і такі, які кажуть: немає ніякої  не відчувають загрози і не розуміють серйозності ситуації. 
 
Ольга харків’янка 
 
Мне кажется, скоро люди будут умирать от голода, а не от коронавирусу. Никак не придержуюсь, и не собираюсь даже.
 
Майкл гість міста
 
Я і не знаю, що думати з приводу вірусу,  багато думок: з одного  боку паніка  – з іншого нерозуміння. Я не знаю, що сказати з цього приводу, не знаю як правильно. Я просто  займаюсь вправами на тренажерах, на свіжому повітрі.
 
Спілкуйтесь через застосунки, працюйте дистанційно, робіть замовлення онлайн. Виконання таких простих рекомендацій збереже здоров’я вам та вашим близьким, наголошують медики.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу