Кабмин разрешил перевозить в общественном транспорте больше 10 пассажиров

27 марта 2020, 15:13
 

У громадському транспорті зможуть знаходитися більше 10 людей. Кабінет міністрів дозволив перевозити кількість пасажирів, яка вдвічі менша, ніж кількість місць у трамваї, тролейбусі, чи маршрутці.

Уряд послабив обмеження щодо перевезень пасажирів у громадському транспорті. Кабінет міністрів вніс зміни до постанови "Про запобігання поширенню коронавірусу на території України". Раніше у трамваях, тролейбусах і маршрутках  існувало обмеження в десять пасажирів. 
 
ПОСТАНОВА від 25 березня 2020 р. № 239
 
В одному міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, крім перевезень автомобільними транспортними засобами.
 
Також Уряд продовжив заборону приміських, міжміських та міжобласних пасажирських перевезень до 24 квітня 2020 року. При цьому дозволяються перевезення легковими автомобілями та службовим транспортом осіб відповідно до кількості місць.  Водії та пасажири під час таких перевезень повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту та дотримуватися відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу