В мэрии Харькова провели внеочередное заседание КЧС. Как будет работать городской транспорт?

26 марта 2020, 15:31
 

Іменні перепустки з QR-кодами, в разі запровадження урядом надзвичайного стану, отримають працівники підприємств критичної інфраструктури Харкова. Про це повідомили сьогодні на засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Додаткові заходи безпеки та як працюватимуть міські комунальні служби та інфраструктура Харкова у випадку введення в країні надзвичайного стану. У зв'язку з продовженням Кабінетом міністрів в Україні карантинних заходів до 24 квітня у Харківській міськй раді провели позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого віце мера Ігоря Терехова. Одне з тем, що розгладалася - робота громадського транспорту. Як при введенні надзвичайного стану так і зараз в умовах надзвичайної ситуації. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Могу сказать, что транспорт у нас ездит в обычном режиме, перевозки мы осуществляем в обычном режиме. Есть транспорт, который доставляет сотрудников наших коммунальных предприятий по соответствующим договорам. Метро у нас не работает, вы это знаете, и поэтому все потоки, все пассажиропотоки, которые есть в городе Харькове они осуществляются только наземным транспортом. Могу вам сказать, что пассажиропоток упал потому что многие предприятия закрылись. Вы знаете, что мы ввели ограничения на работу очень многих предприятий, в том числе кафе, баров, ресторанов, ночных клубов, спортивных залов, непродовольственных групп товаров магазинов. Поэтому пассажирский поток резко упал. Кроме того мы обращались к населению о том, чтобы при возможности население должно находится дома для того чтобы ограничить контакты между ними. 
 
Перший віце мер Ігор Терехов звернувся до всіх харків'ян та служб, які задіяні в перевезенні пасажирів. Він попросив бути толерантними один до одного аби було чітке дотримування правил перевезення, що під час карантину обмежує кількість людей в салоні транспорту. І не невиникало нештатних ситуацій та суперечок.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Сегодня люди находятся в стрессовой ситуации, нервы, естественно, накалены, поэтому мы просим очень толерантно работников полиции, работников автотранспорта разговаривать с людьми. Не доводить до какой-то пиковой ситуации, чтобы не дай Бог возникли стычки, драки и так далее. поэтому просим всех придерживаться такой линии поведения. 
 
Також перший віце мер наголосив, що пенсіонери та пільоговий контингент мають право на безоплатний проїзд як і раніше, до карантину 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
То, что касается льгот на транспорте. Мы ничего не отменяли абсолютно, мы не принимали никаких решений по отмене льгот и не будем их принимать на сегодняшний день! 
 
Якщо ж Уряд все ж таки запровадить по країні надзвичайний стан, то змін в роботі міського наземного транспорту не оминути, кажуть в мерії. Так зазначено у законодавстві. Тоді проїхатися в тролейбусі, трамваї чи маршрутці зможуть тільки ті, хто має спеціальну перепустку. Контроль за цим буде жорсткий, додають в мерії.
 
Євген Водовозов заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста
 
Контролюватись це буде Національною поліцією і ніяких інших способів у нас немає. Якщо хтось думає як було у Києві можна через OLX купити собі перепустку - цього не буде! Перепустка буде індивідуальна з QR-кодом, з призвищем, ім'ям по батькові, назвою підприємства. Це буде як бейдж, що будуть перевіряти - кожен! Тому рекомендую усім, хто отримає таку перепустку мати с собою ще посвідчення особи хто має цю перепустку. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины