Бизнес закупил для харьковских больниц 14 аппаратов УЗИ

25 марта 2020, 15:40
 

Аби зупинити та побороти коронавірус у Харкові долучається все більше небайдужих. Так, сьогодні 14 апаратів ультразвукової діагностики закупив соціально відповідальний бізнес. Медустаткування передали місцевим лікарням.

Харківські медзаклади продовжують дооснащувати спецобладнанням на випадок прийому пацієнтів інфікованих  коронавірусом. Окрім апаратів штучної вентиляції легенів, до міста прибула ще й партія ультразвукової діагностики. 14 установок УЗД для медзакладів мегаполісу придбав соціально відповідальний бізнес мегаполісу. 
 
Документи на отримання обладнання представники муніципалітету передали керівникам харківських лікарень та поліклінік. Апарати УЗД, кажуть спеціалісти, потрібні задля діагностики захворювань у пацієнтів, що може спричинити коронавірус, як ускладнення. Наразі у місті розгорнута ціла кампанія протидії цьому вірусу, що зараз шириться країнами світу. 
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення 
 
Ми почали вже робити необхідні закупки для того, щоб оснастити лікарняні заклади. Але паралельно з цією роботою Геннадій Адольфович зібрав представників нашого бізнесу і наш бізнес виявився дуже соціально спрямованим. Це велике щастя для нашого міста. Тому, що вже сьогодні ми маємо кошти на придбання і діагностичної апаратури, і дихальної апаратури, і засобів індивідуального захисту лікарів, і людей, і ми маємо можливість закупити антибіотики, деззаходи. Тобто є таке почуття, що ми просто повинні справитися з цією проблемою. Тому що на захист жителів територіальної громади стали всі, хто має можливість зробити, хоч який-небудь внесок в усі ці заходи, які ми запланували зробити. 
 
В 17-й міській клінічній багатопрофільній лікарні показують якраз новенький апарат штучної вентиляції легенів. Два дні тому обладнання, закуплене за рахунок коштів міста в рамках кампанії підготовки Харкова до боротьби з коронавірусом, прибуло до медзакладу. У лікарні є 6 подібних апаратів. Цей, кажуть, у відділенні анастезіології з ліжками інтенсивної терапії, може працювати у 8 режимах вентиляції легенів. Ще з плюсів, - в автономному режимі, без джерела живлення  апарат здатен працювати протягом 6 годин. 
 
Валерій Бишенко завідувач відділу анастезіології з ліжками інтенсивної терапії ХМКБЛ №17
 
Это новый аппарат, который мы позавчера получили. Он уже готов к работе. Что важно, для гриппозных вирусных пневмоний, мы всегда начинаем искусственную вентиляцию легких с неинвазивного метода, то есть маской. Не травмируя. И лишь в тяжелых случаях мы переходим на инвазивную, то есть интубация трахеи и инвазивная вентиляция легких. По возрастным: от младенцев до взрослых. У нас есть два аппарата этой фирмы второго поколения. Зарекомендовал себя очень хорошо. Надежны и безотказны. 
     
Наразі у Харкові є робочих близько 170 апаратів штучної вентиляції легенів. Незабаром до міста повинна прибути ще одна велика партія  дихальної апаратури з 20 одиниць. Вцілому, зазначила віце-мер з профільних питань, місто перебуває у повній готовності до боротьби з небезпечним вірусом. 
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення 
 
На сьогоднішній день в місті Харкові готові до прийняття хворих на коронавірус 2 обласних інфекційні лікарні. Про це нам розповідає віце-губернатор Михайло Черняк. Це 270 ліжок у ДІЛ і 20 ліжок у ДІЛ. Ви знаєте, що у місті існує план, а він існує кожного року, коли у місті епідемічний режим. Якщо в цих лікарнях недостатньо буде ліжок, то міські лікарні будуть перепрофільовані на прийом хворих, на прийом тих, кого треба  буде доліковувати, розміщувати в обсервативні умови. на все, що треба  буде робити з цього питання. Місто готове. План існує. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу