В Украине ввели режим чрезвычайной ситуации

25 марта 2020, 16:19
 

Через поширення коронавірусу в Україні ввели режим надзвичайної ситуації. Раніше такі заходи були введені у 13 областях. Наразі він діє по всій території України.

В Україні по всій території держави ввели режим надзвичайної ситуації. Крім того карантин, через коронавірус, подовжено ще на 30 днів. Відповідне рішення ухвалене на засідані Кабміну.
 
Денис Шмигаль прем'єр-міністр України 
 
Ми продовжуємо карантин і запроваджуємо режим надзвичайної ситуації в державі Україна на всій території на тридцять днів терміном до 24 квітня 2020 року. Тобто стан надзвичайної ситуації та карантину діятиме до 24 квітня 2020 року з можливістю його подальшого продовження згідно чинного законодавства або, якщо ми справимося і поборемо цю ситуацію скоріше, значить тоді будемо окремо приймати рішення на засіданні Кабінету Міністрів.
 
У своїх соціальних мережах Кабмін оприлюднив також і графічну пам'ятку із роз'ясненнями. Згідно неї під час режиму надзвичайної ситуації влада, а передусім служби цивільного захисту, працюватимуть посилено у спеціальному режимі для подолання загрози розповсюдження хвороби. На відміну від надзвичайного стану, надзвичайна ситуація не передбачає втручання держави в управління приватними компаніями чи обмеження прав і свобод українців. 
 
Надзвичайну ситуацію запроваджують для того, щоб посилити координацію всіх служб, задіяних при протидії поширення коронавірусу. Це також допоможе закріпити кроки, які будуть здійснюватись на регулярній основі, щоб протидіяти поширенню хвороби. Наприклад, це - посилення охорони громадського порядку, інформування громадян, дезінфекція об'єктів та територій, санітарно-гігієнічні протиепідемічні заходи. Допоможе більш чітко координувати дії центральної і місцевої влади. 
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу