190 лет со дня рождения М. Лермонтова

16 октября 2012, 18:45
 

Він був корифеєм російської романтичної поезії та драматургії. Але найбільше його талант сконцентрувався у романі "Герой нашого часу", який він написав на основі кавказьких вражень. Все це про великого лірика та прозаїка Михайла Лермонтова. Цьогоріч виповнються сто дев`яносто років від дня його народження. Нещодавно цю дату відзначили у школі номер три.

Олександра Суфіянова кореспондент

-У школі номер три відбулися традиційні Лермонтовські вечори. Почути твори великих класиків у виконанні учнів закладу прийшла і народний депутат України Ірина Бережна.

Вчителі, батьки, учні минулих років - всі вони зібралися, щоб побачити, як учні, вдягнені в костюми минулих століть перетворюються на героїв творів Лермонтова, Пушкіна, Грибоєдова. І ось - на сцену виходять персонажі з роману "Герой нашого часу".

Ідея проводити літературні вечори у навчальному закладі зародилася ще у тисяча дев`ятост шістдесят третьому році. Тоді і вирішили це свято відзначати щорічно саме у день народження Михайла Лермонтова, розповідають учні.

Анастасія Кіліченко учениця 9-Б класу школи № 3

-Ну, я считаю, что это начало общеобразовательное, а благодаря таким вечерам узнают что-то новое, развиваются культурно и просто получают хорошее удовольствие и настроение.

А головне, говорить народний депутат України Ірина Бережна, що діти завдяки таким поетичним вечорам духовно розвиваються.

Ірина Бережна народний депутат України

-Творчество Михаила Юрьевича Лермонтова невозможно переоценить в российской литературе, поэтому я сегодня получила огромное удовольствие от увиденного концерта и считаю, что подобные вечера должны стать нормой для всех школ не только Харькова, но и Украины, потому что это является основой духовного развития каждого ребенка, да и взрослым никогда не стоит забывать открывать книгу русскую классику, на которой все мы выросли.

Також дуже важливо, каже нардепка, що в цій школі велику увагу приділяють старшому поколінню.

Ірина Бережна народний депутат України

-И вы передаете любовь, уважение, почитание страшему поколению своим ученикам и вот пока будет такая преемственность поколениц и уважение, я думаю, что ваша школа будет также, как и сейчас непобедима, потому что это является основой всего - и это духовный базис и в том числе интеллектуальный, который получают ученики в этой школе.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия.


Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу