В Харьковском районе появились сразу три детских площадки

15 октября 2012, 22:17
 

Область теж не відстає від міста і дбає про здоров"я своїх найменших мешканців. У Харківському та Зміївському районах встановили більше півсотні дитячих майданчиків та два габаритних ігрових комплекси.

Місто Мерефа. Загальноосвітня школа номер чотири. Сквер біля цього навчального закладу давно не бачив такого облаштування. Замість чагарників та бур`янів - тепер тут сучасний дитмайданчик з лавами, урнами для сміття та доріжками. Тільки ((22:19-22:34 ленточка))стрічку перерізали, малеча вмить облюбувала новеньку пісочницю, гойдалки, гірки та каруселі.

Софія Романовская 6 років

-Мне тут нравятся карусели, горки, качели, все, все, и я сюда буду приходить каждый день, чтобы качаться и ездить на горках.

Місцева мешканка Альона Кириленко каже - коли не було майданчика, її син після школи ходив гратися на стадіон, що аж на околиці.

Альона Кириленко місцева мешканка

-А теперь здесь, ему интересно, когда только ее поставили вчера, он пришел и говорит: "Мама, а я остался на площадке погулял, на качелях покатался". Очень интересно, очень хорошо, конечно, что сделали детскую площадку.

Лариса Шаламова  місцева мешканка

-Спасибо, что у нас есть люди, которые нам помогают-это Мураев Евгений Владимирович, который нам помог, мы даже не ожидали, что это настолько будет шикарно. Буквально весной мы боролись за эту площадку, и вот нам помогли, нам сделали, буквально сентябрь, октябрь, нам сделали, детям сделали.

Новозведені атракціони безпечні та відповідають стандартам якості, адже матеріали, з яких вони зроблені не містять токсичних речовин та фарбників. Такі місця для ігор малечі на території Зміївського та Харківського районів вже більше трьох років встановлює депутат облради Євгеній Мураєв. В рамках соціального проекту вже встановили більше сімдесяти дитячих майданчиків.

Євгеній Мураєв голова Зміївської райдержадміністрації

-Когда мы создаем такой островок для детей, то это должны быть и дорожки, и естественно все атрибуты детских площадок, игровые комплексы, и озеленение. Будут высажены зеленые насаждения, которые будут создавать неповторимый уют и возможность полноценно оздоравливаться нашим детям.

Там де необхідно, для безпеки малечі дитмайданчики облаштовують огорожею та встановлюють освітлення, каже Євгеній Мураєв. Та це не єдина облаштована територія для розваг малечі. В рамках соціального проекту депутата облради Євгенія Мураєва вихідними у Харківському районі таких було відкрито відразу три.  Дві з них у Мерефі і одна у селищі Хорошево на території дитячого садочку.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия.

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу