Блины и праздничный концерт. В центре реабилитации детей-инвалидов "Промінь" отмечают Масленицу

27 февраля 2020, 16:26
 

Півтисячі млинців і сотні оладків і вареників з усілякими начинками, аби вистачило на всіх. А ще святковий концерт з демонстрацією своїх досягнень. Так у Харківському центрі реабілітації дітей-інвалідів "Промінь" відзначають Масляну.

Підготовка до Масляної у Харківському центрі реабілітації дітей-інвалідів "Промінь" почалася заздалегідь, бо пригощати тут млинцями, варениками та оладками мають намір, не тільки вихованців закладу, а й чисельних гостей. І хоча в меню все це звичайні страви, у таке свято до їх приготування підходять з особливим натхненням. Тож Світлана Щербак, кухар з сорокарічним стажем, і цього разу вишукувала  найцікавіші рецепти. . 
 
Світлана Щербак кухар центру реабілітації дітей-інвалідів "Промінь" 
 
Чтобы тесто лучше подходило мы делаем опару для теста обычно не на муке, а на манной крупе. Блины и оладьи получаются рыхлые и мягкие. Вареники на дрожжевом тесте и на соде. А в блинах главное яйца, побольше яиц, хорошо взбить и последними ввести в тесто, тесто протереть через сито, чтобы комочков не было и если русские блины их надо заварить горячим кипящим молоком, тогда они будут все в дырочках. Я уже хотя и в возрасте, но слушаю по телевизору рецепты, свои есть, записываем кто что хорошего скажет, так что стараемся.
 
А вихованці центру "Промінь" теж не відстають і постійно удосконалюються. Свої досягнення і таланти демонструють під час великого святкового концерту, в якому беруть участь усі від мала до велика. 
 
Наталія Чаплигіна директор центру реабілітації дітей-інвалідів "Промінь" 
 
Они хотят родителям показать свои достижения, что они сделали. Уже не педагоги ведут младших детей, а младших детей ведут уже старшие дети. Т.е. старшие опекают младших, это большое достижение, большая победа наша.
 
Але їм є і ще чим пишатися. Адже Центр "Промінь" останнім часом перетворився на очах і став більш зручним і комфортним для тутешніх вихованців. 
 
Наталія Чаплигіна директор центру реабілітації дітей-інвалідів "Промінь" 
 
Я хочу похвастаться нашими достижениями. Спасибо большое городскому совету. Фасад нашего здания. Мы утеплены, мы красивы, нам поменяли все окна, нам заменили батареи, нам сделали ремонт в Центре, нам отремонтировали кухню.Поэтому я хочу поблагодарить наших депутатов, которые нас слышат. Это очень важно, что помогают нам во всём. 
 
А подальші плани далекоглядні, бо вихованці центру мають хист до навчання. Тож тут мріють про комп"ютерний клас, планують обладнати сенсорну кімнату та мають намір взяти участь у міському конкурсі соціальних проектів, виграти і в черговий раз всі разом поїхати на відпочинок на море. 
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины