Проспекту Петра Григоренко снова вернули историческое название

26 февраля 2020, 15:29
 

Проспекту Петра Григоренка знову повернули його історичну назву - маршала Жукова. До міської ради звернулись кілька ветеранських організацій з відповідною ініціативою, адже, на їх думку, з Георгієм Жуковим пов'язана низка історичних подій в Україні, в тому числі у Харкові, під час Другої світової війни.

Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Згідно військової експертизи з військової точки зору маршал Радянського Союзу Жуков приймав участь у вигнанні нациських окупантів з України 16.58 СКЛ 17.28 Також з війської точки зору маршал Радянського Союзу Жуков у період з 03.08.1943 по 28.10.1944 безпосередньо приймав участь у плануванні і проведенні стратегічних наступальних операцій на Курській дузі у битві за Дніпро у дніпровсько-карпатській операції, наслідки яких завершилось визволення всієї території України.
 
За повернення проспекту історичної назви проголосували п'ятдесят два депутати. Також Геннадій Кернес під час сесії нагадав, що в січні Окружний адмсуд Києва, за позовом міської ради, зобов'язав Кабмін затвердити Єдиний національний реєстр пам'ятників Другої світової війни 1939-1945 років.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины