КП «Харьковводоканал» обращает внимание абонентов на необходимость своевременной оплаты коммунальных услуг

25 февраля 2020, 14:58
 

Багатомільйонні борги. Комунальне підприємство «Харківводоканал» нагадує харків’янам про необхідність щомісячної своєчасної оплати комунальних послуг. Це можна зробити у будь-якому сервісному центрі підприємства, або у виїзних касах, що працюють по місту.

Більше 500-та мійльонів гривень. Така заборгованність харків'ян за спожиту воду. Комунальне підприємство «Харківводоканал» звертає увагу абонентів на необхідність своєчасної оплати за отримані комунальні послуги. 
 
Тарас Грущак заступник генерального директора, директор департаменту збуту КП "Харківводоканал"
 
Станом на сьогодні, в рішеннях суду, ми вже маємо заборгованості близько 98 мільйонів. Це та заборгованість на які вже є рішення суду про її примусове стягнення . Я хотів би звернути увагу наших абонентів про необхідність щомісячної оплати отриманих послуг водопостачання та водовідведення, та не допускати звернення до суду і стягнення в судовому порядку.
 
У випадку, якщо справа про заборгованість абонента перейде до суду, споживач понесе додаткові витрати, пов’язані із судовим збором, оплатою індексації боргу. В середньому сума може збільшитися на 2000 гривень.
 
Тарас Грущак заступник генерального директора, директор департаменту збуту КП "Харківводоканал"
 
Тобто, своєчасна оплата комунальних послуг, в тому числі водопостачання та водовідведення, дозволить абонентам не нести додаткові витрати, пов’язані зі стягненням її в судовому порядку.
 
Будь-яких обмежень щодо звернення до суду по сумі заборгованості немає. Однак, зазначає Тарас Грущак, з метою розумного використання коштів, підприємство звертається до суду у разі, якщо абонент системно не оплачує відповідні послуги.  
 
Тарас Грущак заступник генерального директора, директор департаменту збуту КП "Харківводоканал"
 
Комунальним підприємством вживаються усі заходи для того, щоб не доводити до суду стягнення з абонента заборгованості. Ми пропонуємо абонентам у яких є наявна велика заборгованість договори реструктуризації.
 
Дані договори припускають можливість на довгий період часу розділити заборгованість рівними частинами. Таким чином дозволивши споживачу послуг оплатити борг, зменшивши фінансове навантаження. Укласти договори про реструктуризацію заборгованості можно, звернувшись до сервісного центру підприємства. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу