Главный таможенник страны - Максим Нефёдов посетил зону деятельности Слобожанской таможни – пост «Гоптовка»

21 февраля 2020, 14:47
 

Митна реформа у дії. Голова Держмитслужби Максим Нефьодов відвідав Слобожанщину, а саме - пропускний пункт «Гоптівка».

Державне інспектування. Головний митник країни Максим Нефьодов відвідав зону діяльності Слобожанської митниці. Він ознайомився з роботою пропускного пункту «Гоптівка», у тому числі, оцінив стан технічного оснащення, його пропускну спроможність, митне оформлення товарів та транспортних засобів, умови праці митників на посту. Особливу увагу приділив питанню протидії контрабанді та запобіганню порушення митних правил.
 
Максим Нефьодов голова Державної митної служби України
 
Гоптівка - один з відносно нових і відносно реконструйованих пунктів, тому враження тут достатньо позитивні, звичайно, є речі куди треба інвестувати і цього року у нас рекордна програма капітальних інвестицій на митниці.
 
Верховна Рада вже виділила майже півмільярда гривень на подібні проекти, зазначає Голова Держмитслужби. Тож далі питаннями інвестування буде займатися безпосередньо міністерство. Також Максим Нефьодов порушив проблему очищення митних лав від корупціонерів. За його словами, під час запуску Держмитслужби, міністерство звільнило більше ніж 500 недобросовісних співробітників. Щодо підвищення заробітної плати митникам. Міністр зазначив, воно буде, але тільки після проходження інспекторами атестації.
 
Максим Нефьодов голова Державної митної служби України
 
Зараз ми починаємо програму переатестації, яка буде включати в себе тестування на професійні знання, але, також буде включати в себе принаймні базову перевірку на доброчесність. І, звичайно, ті співробітники, які пройдуть дану перевірку, звичайно, вони мають розраховувати на суттєво вищу оплату праці.
 
Також у планах міністерства реконструювати 12 пунктів пропуску та створити банк проектів. Велику увагу приділятимуть комп’ютерній сфері. Максим Нефьодов зазначає, пріоритетом є інвестиції в IT, що дозволятиме оптимізувати роботу митника. 
 
Максим Нефьодов голова Державної митної служби України
 
Зрозуміло, що інвестиції в реконструкцію пунктів пропуску, інвестиції в митну інфраструктуру вцілому в комп’ютерну техніку, в айти розробку це великий пріоритет по комп’ютерній техніці ми очікуємо, що в цього року митниця отримає перші 3000 нових комп’ютерів.
 
Також важливим для міністерства, підсумовує голова Держмитслужби, залишаються питання боротьби з контрабандою і підтримка білих імпортерів й експортерів. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу