В Новобаварском районе обсудили программу развития образования

21 февраля 2020, 14:23
 

У Новобаварському районі цю тему завжди обговорюють, запитуючи думку батьків. Районна влада, місцеві депутати, а ще батьки школярів і вихованців дитячих садочків чотири дні поспіль разом вирішували, якою має бути освіта для їхніх дітей.

У одній залі - представники районної адміністрації, депутатський корпус та батьки вихованців закладів шкільної та дошкільної освіти. Всіх об'єднує одне - комфортне та якісне навчання дітей. Для цього за декілька останніх років у Новобаварському районі було виконано багато роботи з укріплення матеріально-технічної бази закладів освіти. При цьому, спільні в думці учасники зібрання, необхідно відмітити і програмний підхід, який впроваджує районна адміністрація та команда Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
 
Тетяна Цибульник голова адміністрації Новобаварського району
 
Если смотреть сегодняшний отчёт наш, который мы предоставили родителям, то у нас уже очень много пунктов, где всё выполнено на 100%. Это и замена окон, это и ремонты спортивных залов. Это ремонты актовых залов. Это ремонты санузлов. Мы сейчас уходим от текущего ремонта кровель. И у нас, если говорить о школах, из 15-ти школ в 9-ти выполнен капитальный ремонт кровель. Город Харьков неоднократно признан самым комфортным городом для проживания. А что такое город Харьков, что важно для Харькова, для мэра города Геннадия Адольфовича Кернеса - это дети! Поэтому очень большое внимание уделяется детям. Именно комфортному их нахождению в школьных и дошкольных учреждениях. И мы следуем его поручениям, стараемся их выполнить! 
 
Батьківські збори та звіти на ньому у Новобаварському районі вже багаторічна традиція. Цього разу вони тривали чотири дні поспіль. Бажаючих потрапити на них було предостатньо. Загалом захід відвідало понад 800 батьків школярів та дошкільнят.
 
Юрій Медведєв депутат Харківської міської ради
 
Это очень хорошее мероприятие, которому уже 8 лет. И во время диалогов, которые здесь происходят, мы слушаем пожелания родителей, мы слушаем их мнения о работе детских учебных учреждений. Принимаем какие-то меры, делаем какие-то выводы. Строим планы на основании тех пожеланий, которые высказывают родители. И это очень здорово потому, что существует прямой диалог - мы слышим людей, мы слышим харьковчан, что им необходимо. И отчитываемся о своей работе, а отчитаться есть о чём. 10 лет команда Харьковского городского головы работает по улучшению условий и состояния детских учебных учереждений - садиков, школ. И мы видим результат! 
 
Новобаварський район, напевно, один з перших, додає Юрій Медведєв, де впровадили програму з капітальних ремонтів басейнів у дитячих садочках. Так насьогодні у районі вже функціонує чотири таких. У кожному відновлено чаші басейнів, встановлено системи фільтрації та підігріву води, витяжні системи. Обладнано душові, роздягальні та туалети. Під час занять працюють інструктори з плавання і медсестри. Значна увага приділяється в районі безпеці життя та здоров’я дітей. Так, за останні роки у кожній школі встановлено камери відеоспостереження. Вони розміщені по периметру будівель і в середені закладу, у місцях, де буває найбільше дітей – входах, коридорах, їдальнях, спортзалах. Родзинкою минулого і початку 2020 року у Новобаварському районі стало відкриття у закладах освіти сучасно оформлених предметних кабінетів. Це класи з якісним ремонтом, натяжними різнокольоровими стелями, вбудованим освітленням, лабораторіями з сучасним обладнанням. У наявності є необхідні дидактичні матеріали, мікро-матеріали для вивчення під мікроскопом, а також живі куточки з квітами та тваринами.
 
Тетяна Лихольот голова батьківського комітету Новобаварського району
 
Благодаря созданным комфортным условиям для учёбы и занятий спортом наши дети занимают призовые и почётные места на городских, украинских и даже международных конкурсах и соревнованиях! По количеству международных побед детей в интеллектуальных конкурсах именно наш город занимает первое почётное место среди городов Украины! 
 
На завершення заходу батьки разом з адміністрацією та депутатським корупсом прийняли спільну програму щодо подальшого розвитку та покращення системи освіти Новобаварського району. Приємним подарунком для всіх присутніх став міні-концерт наймолодших вихованців дитячих садочків.

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу