Геннадий Кернес встретился с послом Грузии

21 февраля 2020, 15:27
 

Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Грузії в Україні Теймуразом Шарашенідзе. Сторони обговорили напрямки спільної співпраці.

Зміцнити міжрегіональні відносини. Із такою метою новопризначений Надзвичайний та Повноважний посоло Грузії почав подорож по великим містам України. Не обійшов стороною дипломат і Харків, каже, Грузію та Першу столицю пов'язує вже давня співпраця. 
 
Теймураз Шарашенідзе Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні 
 
Город Тбилиси и Харьков - партнеры, Харьков еще и побратим с Кутаиси, поэтому для нас важно брать пример с очень хорошо развитых городов Украины.
 
А приклад хочуть брати з промисловості та інфраструктури. Адже за час, поки дипломат перебуває в Харкові, він для себе відзначив багато шляхів для співробітництва і також сфер, в яких навіть можна преймати досвід. І тут, на думку посла, не обійшлося без руки керівництва міста, а саме мера Геннадія Кернеса.    
 
Теймураз Шарашенідзе Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні 
 
Он выдающаяся у вас персона, которая много сделала для города и это очень важно. У нас пример можно с него брать, как нужно руководить городами, как можно делать из постсоветских городов города европейского типа.
 
І все це посол обговорив із мером Геннадієм Кернесом. Міський голова зауважив, шляхів для співпраці багато і вже існуючі відносини варто лише розширювати.   
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Есть много общих, запредельных возможностей, которые реализуются как в Украине, так и в Грузии. И я, со своей стороны, настроен только на позитивную работу с вашими бизнес кругами или политическими кругами, с точки зрения, лоббирования интересов тех или иных предприятий.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу