Новый государственный орган. Кабинет министров Украины утвердил положения об офисе финансового контроля

20 февраля 2020, 13:44
 

Офіс фінансового контролю. Новостворений державний орган, що здійснюватиме контроль у міністерствах, був затверджений Кабінетом міністрів України.

Тепер за міністерствами та іншими органами виконавчої влади буде здійснюватися нагляд. Для цього Кабмін створив нову структуру. Вона називатиметься Офіс фінансового контролю. Новий орган координуватиме державні фонди, бюджетні установи та усі суб’єкти господарювання державного сектору економіки. Також це стосуватиметься підприємств, які отримують кошти з бюджетів усіх рівнів.
 
положення про офіс фінансового контролю
 
Контрольні заходи також здійснюватимуться у суб’єктах господарської діяльності незалежно від форми власності за судовим рішенням, ухваленим у кримінальному провадженні.
 
Офіс відповідатиме за первірку використання і збереження державних фінансових ресурсів та ефективного обороту коштів місцевих бюджетів. Дотримання законодавства про закупівлю. Контроль реалізації інвестиційних проектів. Достовірності бухгалтерського обліку і фінансової звітності. Як зазначають у міністерстві, такі зміни, на їх думку, підвищать якість контролю, зменшивши кількість перевірок за рахунок реалізації інституту аналітики.
 
положення про офіс фінансового контролю
 
Це дозволить рухатися до автоматизації процесів та опрацювання інформації в інформаційно-аналітичних системах офісу фінансового контролю. Підвищиться якість виконання завдань, скоротиться час на збір, обробку та аналіз інформації щодо діяльності підконтрольних установ.
 
Структура працюватиме на основі Державної аудиторської служби. У міністерстві підсумували, основна діяльність новоствореного органу буде направлена на своєчасне реагування на проблемні питання щодо дотримання українського законодавства. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины