В Украину доставили украинцев из китайского города Ухань

20 февраля 2020, 15:36
 

Українців, які перебували в китайському місті Ухань на літаку привезли до аеропорту Харкова. Рано вранці через сильний туман транспортний засіб не зміг здійснити посадку. І зробивши кілька кругів полетів до Києва до аеропорту Бориспіль. Вже там після дозаправки борт знову полетів до Харкова.

Міністерство охорони  здоров’я поспілкувалось із медиками, які супроводжували людей на борту авіарейсу із Уханю. Під час польоту та посадки літака у жодного пасажира  та члена екіпажу не було виявлено симптомів гострих респіраторних захворювань. Всі люди, що прибули із Уханю будуть транспортовані до місця обсервації – медичний центр Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області. Психоемоційний стан всіх пасажирів у нормі. Але вони все ще потребують підтримки та розуміння зі сторони співгромадян. 
 
За офіційними даними на борту літака перебували 45 українців, 27 іноземців та члени екіпажу, серед яких 3 медика. Одразу після приземлення здійснені всі заходи безпеки: літак відправили на санітарну стоянку. Всі переміщення та прикордонний контроль евакуйованих проведений із дотриманням протиепідемічних заходів. Медики протягом 14 днів  проводитимуть спостереження, як мінімум двічі на день всіх, хто перебуває в ізоляції. Після прибуття до місця обсервації транспорт, яким перевозять евакуйованих та членів команди, пройде дезінфекційну обробку.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины