Надежно ли защищены документы мобильного приложения "ДІЯ"

17 февраля 2020, 14:17
 

Мобільні додатки «Дія» вже встановили близько мільона українців. Уряд поступову планує розмістити у смартфонах усі основні документи громадян. Звісно ж всіх хвилює питання надійності новітньої розробки. У міністерстві цифрової трансформації пояснюють користувачам: у відомстві попіклувалися про захист особистих даних.

Наразі мобільний додаток «Дія» дає можливість помістити у телефон посвідчення водія і техпаспорт. На черзі – цифрова ID-картка, біометричний закордонний паспорт і студентський квиток. Тож, доречно, що українців хвилює питання – чи надійно захищені дані? У міністерстві цифрової трансформації пояснюють принцип надійності додатку:
 
Михайло Федоров міністр цифрової трансформації
 
Додаток створений згідно зі всіма  канонами сучасного ІТ-продукта. З максимальними вимогами безпеки і захисту особистих даних. Серверна частина системи розгорнута в хмарній інфраструктурі компанії DE-NOVO, яка має всі необхідні  сертифікати якості, вона  нічого не зберігає, всі дані зчитуються з державних реєстрів.
 
За словами міністра цифровой трансформаціі, для захисту даних достатньо ідентифікації користувачів через BankID, оскільки до банківських систем висуваються досить високі вимоги безпеки. До того ж "ДІЯ" використовує дані у зашифрованому вигляді. Верифікація документів здійснюється за допомогую QR-коду, який генерується додатком. Код діє протягом 3-х хвилин і не містить особистої інформації, стверджують у мінцифрі. За допомогою коду працівники поліції перевіряють дані про водіїв у реєстрі МВС. Також  додаток пройшов усі тестування, говорять урядовці.
 
Михайло Федоров міністр цифрової трансформації
 
Додаток  пройшов тестування на безпеку. Його провели спеціалісти компанії ЕРАМ, яка, власне, і розробляла «ДІЮ». Додатково  розробку тестували незалежні спеціалісти.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины