В Харькове в День влюбленных свадебный бум

14 февраля 2020, 14:47
 

Магічна дата 14.02 - lень закоханих приваблює пари. Саме тому в День святого Валентина у РАГСах - весільний бум. Наша знімальна група побувала на одній із виїзних церемоній, в рамках проекту "Шлюб за добу".

Він для неї - справжній чоловік. Вона для нього - втілення краси, ніжності та жіночності. Два роки зустрічей і ось Владиславу та Микиту рідні та друзі очікують у Будинку вчених. На весільній церемонії. Молодята вирішили об'єднати свої серця офіційно саме в День закоханих.   
 
Владислава та Микита Подпоріни молодята 
 
Мы были на отдыхе, у нас было хорошее настроение и мы думали о дате, мечтали. И подумали, что 14 февраля - это прикольно. И все . Нам этот день выделили и у нас все сложилось все так как мы хотели. 
 
Молодята обмінюються своїм ТАК! Розчулені обіцяють разом і до кінця оберігати та підтримувати один одного все життя. Щоб через 50 років зі своїми дітьми, онуками та правнуками в День закоханих відзначити своє золоте весілля.  
 
Владислава та Микита Подпоріни молодята 
 
- Кто у Вас главным будет в семье!?
- Никита. Ну, естественно Я! 
- Мы рады и счастливы и надеемся, что все будет хорошо! Мы в этом уверены. 
 
Микита та Владислава одна з пар, які в День святого Валентина вирішили стати на спільний рушник щастя в рамках проекту  "Шлюб за добу". Взагалі кажуть у  КП "Щасливе місто", 14 лютого - справжній весільний бум. 
 
Ельвіра Степаненко заступник директора КП "Щасливе місто" 
 
У нас сегодня, как и второго февраля, свадебный бум в День всех влюбленных. Все влюбленные, кто хотел  соединить официально свои сердца, они это сделали. У нас сегодня 10 пар. У нас и рабочий порядок и торжественные пары, поэтому у нас сегодня много ребят.
 
За три роки з початку старту "Шлюб за добу", комунальне підприємство "Щасливе місто" зареєструвало 6 тисяч нових сімей. У відділі юстиції кажуть, закохані Харківщини пари все охочіше офіційно укладають шлюби.  
 
Тетяна Філатова начальник Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції м. Харкова 
 
На сьогоднішній день ми мали понад 150 заяв, які були заздалегідь подані, не в рамках "Шлюб за добу", а взагалі всього по області. І впродовж дня кількість заяв поданих зростала. І очікуємо, що за сьогоднішній день по всій Харківщині буде десь 200 укладених шлюбів за сьогоднішній день і створено нових пар. Щодо бумів. Ми в такий час живемо, що не тільки 14-го у нас є такою датою. Ми очікуємо певний бум весільний і 20.02.2020. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу