Геннадий Кернес встретился с сотрудниками завода "ХТЗ"

13 февраля 2020, 15:29
 

Ближче до людей та більше особистих бесід із жителями Харкова. І все для того, щоб розуміти реальні проблеми громади, щоб разом зі своєю командою знайти шляхи задля їх вирішення. Саме в такому форматі Харківський міський голова Геннадій Кернес працює ось вже 10-й рік поспіль. І всі ці 10 років мер зустрічається з харків'янами на своїх традиційних особистих прийомах. Сьогодні Геннадій Кернес вирішував проблеми співробітників Харківського тракторного заводу.

Геннадій Кернес зустрівся з співробітниками харківського тракторного заводу на особистому прийомі. Серед заявників - інженер Валентина Клименко. Вона звернулась до мера стосовно 5 актуальних для жителів її дому питань. Частина з них, розповідає жінка, ще до зустрічі з мером вже вирішена: впорядкували мережі провайдерів в будинку та встановили прилад обліку тепла. У під'їзді, каже, теж  вже працюють ремонтники. 
 
Валентина Клименко інженер 
 
Именно к Геннадию Адольфовичу прием, это привело в колоссальное удивление. Что он помог нам, обратил внимание на это все . Нам уже сделали ремонт, не до конца еще , но на протяжении 2 месяцев пообещали закончить в полном объеме, установить почтовые ящики. По поводу детской площадки все было решено это то, что было главное для наших деток. Только такие приемы помогают решать такие глобальные вопросы. Вопросы здоровья, вопросы жилья, вопросы территорий, чтобы она у нас была в идеальном порядке. Ну жить в городе красивом, иметь красивые дворы - это самое главное.   
 
Взагалі ремонти під'їздів, покрівель, вхідних груп, внутрішньоквартальних доріг, оновлення ліфтового обладнання і все, що стосується стану ЖКГ, - сформували основний блок питань заводчан до міського голови. Щоправда, не обійшлось без проблемних. Зокрема скарга на роботу 224 автобусного маршруту. Геннадій Кернес зобов'язав перевізника в найкоротші строки виправити ситуацію і додати машин. Головна вимога, зауважив мер, щоб автобуси були у хорошому технічному стані. 
 
Федір Пивовар тракторист  
 
Бывало такое, что у выходной день ходила одна машина. То есть интервал движения был один час. После моего обращения график работы наладился, директор предприятия вышел на личный контакт. То есть, если какие-то сбои происходят, мы созваниваемся, он исправляет. 
 
На особистому прийомі Геннадій Кернес розглянув близько півтори сотні питань співробітників тракторного заводу. Над кожним із них вже працюють міські служби. Комунального характеру - внесли до титульних списків на 2020 рік, решта вирішуватимуть відштовхуючись, від актуальності. 
 
Андрій Коваль генеральний директор ПАТ "ХТЗ"
 
Вот уже не первый год мы проводим вот эти встречи и вот нет ни одного вопроса, который не был бы закрыт. Естественно это поднимает моральный уровень моего коллектива. И создает более приятную обстановку в тех местах, где эти люди живут, потому, что для них это важно. И конечно хотелось бы поблагодарить горадминистрацию за активное участие в личных вопросах, в личных проблемах граждан живущих в нашем городе.
 
І цього разу позиція команди міського голови така, зазначив Геннадій Кернес, щоб заводчани не просто отримали надію у вирішенні питань, а конкретний результат. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Все вопросы, которые мы пообещали, я имею виду даты конкретные, чтобы были все выполнены. Договорились!? 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу