В Харьковском горсовете обсудили роль женщины в муниципалитете

29 января 2020, 14:23
 

Питання гендерної політики, рівних прав та можливостей. Все це обговорили в харківській міській раді, на лекції канадських спеціалістів. Ключовою темою доповіді стала тема "Жінка в муніципалітеті".

Жінка в муніципалітеті. Її роль в місцевому самоврядуванні, гендерна рівність в усіх гілках влади та як це впливає на формування політики. Із такою темою лекції до Харкова приїхали канадські фахівці. Закордонні колеги не обмежилися лише теоретичними доповідями, вони також ознайомилися із роботою харківської міської ради, проектами та програмами, що реалізує місто. Зокрема, їх цікавив внесок у розвиток міста саме зі сторони депутатів-жінок.
 
Ральф Грейнін президент Асоціації муніципалітетів провінції Манітоба 
 
Роль жінки в будь-якому уряді дуже важлива. І те, що ми побачили в Харкові за останні кілька днів, нас вразило. Жінки займають дуже важливу роль в таких службах, що займаються соціальною політикою, також працюють з людьми похилого віку та безхатьками. Я вважаю, що ця робота допомагає багатьом. Тож, на мою думку, роль жінки в харківському муніципалітеті дуже важлива, адже вони вирішують багато нагальних питань. 
 
Це і є позиція грамотної гендерної політики, адже всіх оцінюють за професійними якостями, а не за статтю.  Так вважає і віце-мер Світлана Горбунова-Рубан. Каже, лише досвід, професійні якості та любов до власної справи - дають поштовх для розвитку міста. І ці якості, дійсно, не залежать від статі людини. 
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення
 
Ви ж знаєте, скільки в нас серед заступників міського голови - половина жінок, серед голів районних адміністрацій - половина жінок, а яких жінок? Кожен район - це ж маленька держава. І всі справляються з тими питаннями, які ставить перед ними, перед нами, як своїми заступниками, міський голова і сесія міської ради.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу