Первый вице-мер Харькова Игорь Терехов встретился с послом Франции в Украине

28 января 2020, 15:53
 

Харків продовжує розвивати співробітництво із Францією. Окрім того, що вже напрацьовані проекти будуть продовжувати реалізовувати у Першій Столиці, сторони працюють і над створенням нових проектів, щодо розвитку міста.

Перший віце-мер Харкова Ігор Терехов зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні, що відвідав мегаполіс перший раз з моменту вступу на посаду.  Представляючи Харків Ігор Терехов відмітив основні сфери, що наразі стрімко розвиваються. У місті продовжується реалізація інфраструктурних проектів, реорганізація сфери машинобудування, а також зростає і ІТ сфера.  Більш того Харків одне з перших міст в Україні за рівнем комфортності життя. У свою чергу представники французької сторони відзначили, що Перша столиця та Франція змогли би налагодити співпрацю у сфері житлово-комунального господарства. 
 
Етьєн де Понсен Наздвичайний та Повноважний Посол Французької Республіки в Україні 
 
Місто Харків - це те місто, яке не стоїть на місці. Місто, що дуже динамічно розвивається з точки зору сучасних інформаційних технологій. У розмові з першим заступником міського голови ми обговорили деякі можливі проекти в сфері міського розвитку. Французькі підприємства зацікавлені в тому, щоб співпрацювати і брати участь в міських проектах. В даному випадку мова йде про таки сфери як - все, що пов'язано з водою, сміттям і енергією.
 
У свою чергу, запевнив перший віце-мер Ігор Терехов, Харківська міська рада розгляне пропозиції французької сторони щодо розвитку комунальної сфери Першої Столиці. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Мы договорились о том, что когда мы получим от них конкретные  предложения по различным инфраструктурным проектам - это касается, водоканала, это касается тепловых сетей и это касается в целом инфраструктуры города Харькова, то мы рассмотрим их, проведем соответствующие встречи с компаниями и тогда уже будем о чем-то говорить.
 
Більш того, сторони обговорили питання і співпраці у сфері культурних відносин, що тривають між Харковом та Францією вже багато років. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
То, что касается культурного сотрудничества, мы договорились, что мы будем продолжать нашу уже добрую традицию французских фестивалей в городе Харькове. Наши творческие коллективы тоже будут ездить во Францию со своими выступлениями. Это культурная программа, которая рассчитана не на один год, это на долгие годы имеет свои давние традиции. И мы будем продолжать эти традиции.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу