Гончарук в Давосе: украинская экономика растет быстрее, чем в мире

23 января 2020, 13:34
 

Українська економіка найпривабливіша для інвестицій. Про це заявив Прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Також він пообіцяв, що вже навесні знову відбудуться серйозні зміни в податковому законодавстві України.

Уряд України навесні 2020 року запропонує серйозні зміни в податкове законодавство. Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час "Українського сніданку" в Давосі. Голова уряду висловив думку, що система оподаткування вимагає змін для того, щоб зробити її більш справедливою. Серйозні доповнення в податкове законодавство будуть направлені в бік зменшення і спрощення. Проте вже зараз, на думку прем'єра, українська економіка найпривабливіша для іноземних інвестицій.
 
Олексій Гончарук Прем'єр-міністр України 
 
Ця велика робота, яка зараз ведеться базується на макроекономічній стабільностію. Якщо подивитися на цифри, на об'єктивні цифри, а вони не брешуть, то сьогодні ми зростаємо, наша економіка зростає швидше ніж в середньому світ. Сьогодні ми маємо рекордні, за останні 7 років, золотовалютні резерви Національного банку. Сьогодні у нас почала зміцнюватися гривня, а це означає, що до нашої валюти і держави повертається довіра. 
 
За словами Олексія Гончарука урядом за останні 6 місяців зроблено багато. Один із прикладів - завершення анбандлінгу "Нафтогазу". Раніше Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний закон - про відділення газотранспортної системи від "Нафтогазу". Це була одна з вимог Європейського Союзу від України.
 
Олексій Гончарук Прем'єр-міністр України 
 
Ми прийняли закон про концесії. І от вже на цьому тижні маємо першого переможця нашого першого порту, на наступному матимемо наступного. Ми передали більше 500 підприємств для проведення приватизації. Оновили менеджмент податкової, митної служби, Фонду державного майна. Ми робимо все для того щоб інвестор в цьому році відчував себе максимально комфортно. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу