В горсовете разъяснили моменты внедрения системы «E-ticket»

22 января 2020, 13:27
 

У міській раді роз'яснили тонкощі запровадження системи «E-ticket». А саме звернули увагу на користування старими картами та час їх дії.

З першого березня цього року у метрополітені припинять поповнення старих пластикових карток. У міській раді пояснили, що покласти гроші можна буде тільки на «E-ticket». Але харків'яни, які поповнили старі карти до цього терміну, зможуть ними користуватися до першого березня дві тисячі двадцять першого року.
 
На станціях метро залишаться турнікети для проходу за старими проїзними. Гроші, зараховані на ці карти, не «згорять», і у людей буде рік, щоб використовувати ці кошти.
 
Також на сайті мерії повідомляється, що в місті триває видача нових проїзних карток «E-ticket» громадянам пільгових категорій. Одночасно з користуванням виводяться старі карти пільговиків, видані «ПриватБанком». З першого березня всі їх відключать. До цього часу городянам, які мають право на пільгу, необхідно звернутися до служби соцзахисту за місцем проживання, для того щоб отримати нову карту «E-ticket». Крім того, у міськраді рекомендують завчасно купувати нові проїзні картки «E-ticket», щоб не створювати ажіотаж, і усі могли комфортно користуватися метрополітеном.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу