Кабмин утвердил перечень опорных больниц во всех регионах

21 января 2020, 13:52
 

Опорні лікарні в усіх регіонах країни. Кабмін затвердив відповідний перелік закладів охорони здоров’я в госпітальних округах на період до 2023 року. Це дозволить, запевняють урядовці покращити доступність меддопомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни. До нього включено заклади охорони здоров’я, що відповідають певним вимогам або можуть бути підвищеними до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого або другого рівня. Що в свою чергу, на думку уряду, забезпечуватиме якість та своєчасність медичної допомоги, а ще економічну ефективність, яка полягає у раціональному та ощадливому використання ресурсів. Ці заклади матимуть належне робоче навантаження та належний рівень безпеки пацієнта, кажуть у профільному міністерстві. Ще однією з головних умов формування переліку опорних лікарень стала їх територіальна доступність для пацієнтів. Шлях до лікарні, зазначено, не повинен перевищувати 1 годину. І в цьому не останню роль відіграють дороги, як їх наявність так і стан. Тому на першому місці зокрема стоїть задача їх відновлення. 
 
Владислав Криклій міністр інфраструктури України 
 
Це питання соціального стандарту. Прем'єр ставить задачу, до будь-якої опорної лікарні, до опорної школи, до відділку поліції має бути дорога. Бо дорога - це питання мобільності. От лікар у разі виклику, екстренної допомоги має діставатися не за 1 годину, коли це може бути запізно. Він має діставатися за 1-15 хвилин по місту і 20-25 в межах області. Тому ми і будемо виходити з тим, що дороги місцевого значення будувати виходячи з того до яких опорних пунктів, опорних елементів інфраструктури таких як школа, лікарня, ми маємо їх збудувати. Тому ці всі речі вони враховуються, це єдина система. 
 
І за принципом єдиної системи, за ініціативою Кабміну, були змодельовані мережі надання всіх публічних сервісів та послуг, таких як освіта, медицина, соціальні, адміністративні послуги в кожній області. Тож окрім доріг, що мають державний статус, будуть відновлюватись і дороги місцевого та територіального значення. Очильник профільного міністерства пообіцяв цьогоріч відремонтувати 4 тисячі кілометрів. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу