Не упускайте шанс изменить жизнь к лучшему - советы психолога

14 января 2020, 15:09
 

Новий рік настав вже і за старим стилем. Цілі на майбутнє визначені, бажання загадані, плани на 2020-ий - складені.Залишилось тепер все це здійснити, щоби досягти успіху і зробити своє життя кращим. А це реально, кажуть психологи, радять тільки дослухатися до себе і намагатися просто жити із задоволенням.

Щоби чогось досягти психологи радять ставити визначені цілі і прямувати до своєї мети. При цьому руху вперед, уникаючи минулих помилок, зазначають, допоможе самоаналіз та постійна мотивація. А от якщо робити щось не хочеться - не робіть, особливо, якщо це доставляє дискомфорт. Займайтися треба справами для душі і з задоволенням. А ще фахівці кажуть - прислухайтеся до себе і своїх бажань, нотуйте ідеї, проаналізуйте на що саме витрачаєте свій час і складіть розклад дня. І думайте лише про хороше. 
 
Лариса Гресь психолог-астролог 
 
Если вдруг в голову пришла такая мысль, что тебе не за что что-то купить или возникли переживания, что ты не так хорошо выглядишь, всегда с этим можно справиться. Взять обыкновенную тетрадку, утром встать и все свои плохие мысли записать и так каждое утро.С точки зрения психологии через 12-14 дней плохие мысли начнут исчезать и у человека появится больше положительных мыслей. Свято место пусто не бывает, если освобождается одно пространство, оно обязательно заполняется другим.
 
Піклуйтеся про себе - це стосується і бажань, і здоров"я. Це важливо, зазначають фахівці, бо є основою для всього: успіху, благополуччя та самопочуття. Тому побільше прогулянок на свіжому повітрі та занять спортом. А ще, і це вже доведено навіть науковцями, для розуму і тіла, корисна медитація, така практика, кажуть, допомогає заспокоїтися та розслабитися, впоратися зі стресом, віднайти більш урівноважений стан. 
 
Ольга Назлуян практикує йогу
 
Вообще сейчас сложилось мнение. что йога это только гимнастика и люди останавливаются только на асанах, на самом деле асаны - это только одна из ступенек и скажем так не самая значимая йоге. В йоге главное образ жизни, отношение к миру, к людям, вот это самое главное, внутреннее отношение. 
 
Взагалі, фахівці радять, привнести в життя щось нове і незвичайне, а для того, кажуть, треба бути сміливішими та більш активними. А ще радять не спілкуватися з людьми, які не приємні та тими, які користуються вами. Краще щоби поруч були успішні особистості, які стануть прикладом і мотиватором для розвитку. Таких людей, зазначають, треба цінувати, говорити їм про свої почуття, а от якщо ще й виникло кохання зав"язувати стосунки. Астрологи навіть визначають кращий час у цьому році для укладАння шлюбів. 
 
Лариса Гресь психолог-астролог 
 
Стоит обратить внимание на период ретроградности такой планеты как Венера. Не желательно вступать в брак и любые отношения это конец мая и июнь месяц. Это будет довольно тяжёлый период. Все союзы, которые будут заключаться в этот период времени, они будут нести некую ненадёжность и разочарование. Поэтому лучше этот период переждать. Но тем не менее любить надо всегда, жить надо всегда, жениться, рожать детей и строить семьи. Жизнь продолжается. 
 
І жити треба вже зараз, будь-який день може стати початком змін, бо як кажуть фахівці, доля завжди дає шанси покращити життя, треба тільки  вміти їх розпізнавати та скористатися.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу