Геннадий Кернес: Мы обновим троллейбусный парк более чем 100 машинами

14 января 2020, 16:03
 

У Харкові суттєво оновлять автопарк міського електротранспорту, про це заявив міський голова Геннадій Кернес під час відкриття нового тролейбусного маршруту в бік Північної Салтівки. Завдяки співпраці з міжнародними банками партнерами муніципалітет придбав 57 тролейбусів. Більшість з них вже прибули до міста і курсують маршрутами. Решта виробник готує передати до Харкова. Якраз, виключно нові машини обслуговуватимуть новий 47 маршрут, що від учора запрацював з Героїв праці в бік Наталії Ужвій. Міський голова Геннадій Кернес підкреслив, що оновлення рухомого складу електротранспорту, один з ключових напрямків роботи міста на найближчі роки.

Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Троллейбусы все новые. В том числе и для людей с ограниченными возможностями. Троллейбусы эти мы купили ЕБРР. Сейчас мы еще партию троллейбусов купим за деньги ЕИБ . Так, что мы обновим троллейбусный парк где-то на 100 с чем-то троллейбусов. Сейчас мы купили троллейбусы не гармошки, а вот второй заход покупки будут гармошки. Поэтому я считаю, что мы делаем правильное дело. 
 
Окрім того, підкреслив міський голова, у Харкові розглядається питання щодо прокладання нових тролейбусних шляхів. У перспективі тролейбусний маршрут може з'явитися в бік мікрорайонів : "Жихор", "П'ятихатки" та "Горизонт". Також планують продовжити маршрут по вулиці Дружби народів. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу