В Харькове открыли памятник Григорию Сковороде

9 октября 2012, 21:29
 

Спільно завжди працюється результативніше. У будь-якій справі. Так аби ім*я Григорія Сковорди було відомо усім українцям, аби зання про його значущість для України отримували не лише у школі, по всій державі нинішній рік було оголошено роком Григорія Сковороди. На честь легендарного філософа у Харкові звели монумент.

Безсмертним став на всі часи. Легендарний філософ Григорій Сковорода застиг у бронзі. У педагогічному виші мислителю відрили пам"ятник. Людина вийняткових здібностей, гострого розуму, завжди про щось думаюча. Таким Григорію Сковороду й зобразив автор пам"ятника.

Сейфаддін Гурбанов автор пам'ятника Григорію Сковороді

-Я хотел раскрыть его внутренний мир и сделать психологический портрет. То есть психологический портрет, как философа, как идущего, в динамичном виде и думающего философа.

Творча спадщина Скороди стала невичерпним джерелом мудрості й життєдайної наснаги. Цим він і прославив Україну, -каже народний депутат Валерій Писаренко на відкритті монументу. Власним життям Григорій Савич канонізував високі моральні принципи: волелюбність, твердість духу, гідність, щирість, прагнення мудрості, надійність, любов до ближнього. За ними мають жити й люди, -вважає народний обранець.

Валерій Писаренко народний депутат України

-Этот год- год Григория Сковороды, человека, который насытил образование не только Харькова, а и всю систему образования своей философией. Философию, которую мы сегодня чтим, философия, которая сегодня позволяет Украине и Харькову в целом, которая позволяет оставаться на передовых с ситеме мирового образования.

Цей рік і дійсно рік Григорія Скороди. Це Верховна Рада ще у лютому прийняла закон, який встановлює впродовж усього року проведення урочистих заходів по всій державі на честь славетного філософа. У грудні виповниться двісті дев"яносто років з Дня його народження.

Євгенія Кутнова, Ігор Луханін.Харьковские Известия 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу