Пенсии в Украине вырастут: кто первый получит прибавку

13 декабря 2019, 13:15
 

В Україні збираються підвищувати пенсії. Про це повідомив голова держави Володимир Зеленський під час інтерв'ю одному із українських телеканалів.

Надбавка до пенсії в залежності від віку. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що вже розроблений стратегічний план, як підняти економіку, тим самим підвищити і пенсії для українців. За новими правилами в Уряді хочуть щоб поступово зростали виплати, спираючись на вікові категорії пенсіонерів. Розпочнуть з тих, кому вже за 80 років. 
 
Володимир Зеленський Президент України 
 
Спочатку ми готові сильно, це правда, це будуть люди відчувати, підвищити пенсії - всім відразу не зможемо, тому що 12 мільйонів пенсіонерів. Одразу не можемо. Тобто ми їх робили на такі критерії. Спочатку ми підвищимо від 400 до 1100 гривень пенсіонера, яким 80+. Ми на них виділимо 13 мільярдів в 2020 році. Потім ми хочемо йти і знижувати цей показник, ми хочемо йти 75+, 70+ і далі.
 
Наразі ж у держбюджеті 2020 року на фінансування Пенсійного фонду передбачено 173 мільярди гривен, в тому числі більше восьмиста мільйонів гривень надбавки для самотніх пенсіонерів.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу