В горсовете прошел прием по случаю празднования Дня местного самоуправления

5 декабря 2019, 17:29
 

Вони щодня працюють задля розвитку міста та докладають свої зусилля аби зміцнити українську державність. Цими вихідними працівники органів місцевого самоврядування відзначатимуть своє професійне свято. Напередодні їх зібрали у мерії аби привітати та подякувати за самовіддану працю.

Представники департаментів міської ради, районних адміністрацій. Усіх їх зібрали аби привітати із Днем місцевого самоврядування. 
 
Олександр Новак секретар Харківської міської ради
 
Харьков получил первые номинации в таких вопросах, как "Лучший город для ведения бизнеса", лучший по благоустройству, а в этом году признан лучшим городом для жизни на Украине. В этом заслуга, безусловно, вас и всех харьковчан. От руководства города я хочу сказать искренние слова благодарности за ваш труд, за ваш вклад в развитие нашего любимого города. Хочу пожелать вам благополучия и успехов, с праздником, уважаемые присутствующие.
 
Також під час урочистого прийому присутнім вручили Почесні грамоти виконкому та Подяки міського голови. Серед нагороджених - головний спеціаліст служби помічників Тетяна Камок. У мерії працює з дві тисячі четвертого року. Каже: отримати нагороду наздвичайно почесно, але найбільшою дякою за свою роботу вважає щирі слова від людей, які щодня звертаються з різними питаннями. 
 
Тетяна Камок головний спеціаліст служби помічників
 
Хочу сказать слова благодарности руководству нашего города за столь высокую награду. Я очень горжусь тем, что работаю в городском совете, а жителям нашего города в преддверии этого праздника, замечательного Дня местного самоуправления, хочу пожелать - любите наш город, он у нас замечательный.
 
Серед тих, хто також щодня працює задля розвитку міста і заступник директора Департаменту цифрового розвитку Олена Алексєєва-Задоренко. Розповідає, що останнім часом саме у напрямку її роботи зроблено чимало. Харків'яни отримують якісні послуги, у департаменті роблять все можливе аби люди не ходили по інстанціях за різними довідками і могли отримувати сервіс онлайн. 
 
Олена Алексеєва-Задоренко заступник директора Департаменту - начальник Управління ведення Реєстру територіальної громади
 
Работая в органах местного самоуправления самая главная задача - это работать для харьковчан и работать для нашего города. Мы все, вся команда, любим очень город Харьков и готовы все делать и в дальнейшем, чтобы Харьков процветал и, чтобы все харьковчане были довольны нашей работой.
 
Також під час урочистого прийому нагородили лауреатів премії Харківської міської ради. Ними стали двадцять троє людей у десяти номінаціях. Це вчені, двірники, працівники комунальних підприємств, вчителі, соцпрацівники, діячі мистецтва, спортсмени. Премію вручають з дві тисячі дев'ятого року, за цей час її отримали майже чотириста харків'ян. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу