Харьковчанину, Герою Советского Союза Михаилу Карпееву - 97!

21 ноября 2019, 15:13
 

Почесний громадянин міста Харкова, Михайло Полікарпович Карпєєва сьогодні приймає вітання. Він відзначає 97 років з дня народження. І це не лише його значуща дата, а й всього міста, бо Михайло Карпєєв по праву вважається легендою. Він учасник Другої світової, він визволитель Харкова і сьогодні єдиний Герой Радянського Союзу, який мешкає у Першій столиці.

Почесний громадянин міста Харкова Михайло Карпєєв - по-справжньому легандарна особистість і легенда авіації. Адже він, був льотчиком-винищувачем у роки Другої світової, за 310 бойових вильотів і проявлені при цьому мужність, героїзм і відвагу Михайло Карпєєв був удостоєний високого звання Героя Радянського Союзу. А ще він визволитель Харкова від нациських загарбників і наразі для всіх харків"ян є істинним героем  І от сьогодні генерал-майору авіації Михайлу Карпєєву - 97. Привітав із днем народження іменника Харківський міський голова Геннадій Кернес, дякуючи за його славетний подвиг. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
От всего сердца поздравляю Вас с днем рождения! Ваша жизнь - яркий пример честной работы на благо нашей страны. Вы всегда оставались верным присяге и офицерскому долгу. Ваши смелость и отвага вошли в историю и отмечены высокими государственными наградами.
 
От всего сердца желаю Вам крепкого здоровья, бодрости духа, благополучия и всего наилучшего! 
 
Безумовно роки беруть своє і 97 років - це надповажний вік, але Михайло Карпєєв оптиміст і досі залишається молодим в душі. Мріє, щоби пожити довше. Мріє про благополуччя своє великої родини, яка завжди з ним поруч. І мріє про мир, про відродження і добробут країни заради якої був готовий віддати найцінніше - життя.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу