С наступлением холодов в Украину придет четыре штамма гриппа

2 октября 2012, 19:02
 

Батьківське тепло не має сезонності. Тому обіцяні синоптиками холоди та дощі харківським родинам не страшні. Хвилювання викликає лише можливість епідемії грипу. Аби вберегти себе та рідних від інфекцій, санлікарі радять вакцинуватися.

З наближенням холодів зросте небезпека захворіти на грип. Адже саме дощі та непогода створюють найбільш придатні умови для розповсюдження вірусів, зазначають санлікарі. За прогнозами ж Всесвітньої організації охорони здоров`я цього року в Україні очікують чотири штами грипу. Два з яких ніколи не зустрічалися в країні. Проте, спеціалісти запевняють, причин для хвилювання немає. А для того, щоб не захворіти достатньо зробити вакцинацію.

Ірина Зубкова головний санітарний лікар Харкова

-Ну опять-таки это всё зависит от иммунной системы организма, если иммунная система крепкая, то, я думаю, что они справятся, но лучше, конечно, сделать прививки, чтобы у вас уже к этим вирусам выработались иммунитет

Пройти вакцинацію радять найближчим часом, щоб іммунітет встиг сформуватися до наближення епідеміологічного сезону. Також, для того, щоб уникнути зараження, бажано уникати контактів з хворими, постійно провітрювати приміщення та правильно харчуватися.

Ірина Зубкова головний санітарний лікар Харкова

-По сезону одеваться, опять-таки питание, которое богато белком и витаминами, ну и иммунная система ваша будет готова отражать.

Харків`яни до вакциніції ставляться здебільшого схвально. Кажуть, якщо людина схильна до сезонних захворювань, то можна звернутися і до таких методів.

Катерина Ігнатова харків`янка

-С нынешней экологией просто необходимо, потому что слабый иммунитет у людей.

Лариса Булавцева харків`янка

-Мы не прибегали еще к вакцинации, но в этом году думаем. У нас ребенок маленький, внучка, вообщето думаем, конечно, привиться.

Вакцину харків`янам потрібно купувати самостійно та вже з нею звертатися до лікарів, які допоможуть її ввести. Спеціалісти, зазначають, що для того, щоб сезон епідемії пройшов без загострень та ускладнень, зробити щеплення мають як мінімум три відсотки харків`ян. Кажуть, що саме це допомогло стримати зростання епідемії минулоріч.

Ігор Бескровний, Сергій Перець. Харьковские Известия.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу