В Украине будут проверять все госвыплаты. Процесс запущен

18 октября 2019, 14:28
 

В Україні перевірятимуть всі державні виплати. Закон про їхню верифікацію і моніторинг вже ухвалено Верховною радою. А це і означає, що всі пенсії, допомоги, субсидії, соціальні степендії та інші пільги підлягають аудиту, щоб визначити достовірність інформації, яка була надана одержувачем.

У разі виявлення недостовірної інформації, наданої реципієнтом, на підставі якої було призначено, нараховано та/або здійснено державні виплати, органи, що здійснюють державні виплати, насилають таким реципієнтам вимогу щодо повернення неправомірно або надміру отриманої державної виплати.
 
Спори в разі відмови реципієнтів добровільно повернути неправомірно отримані державні виплати вирішуються у судовому порядку. 
 
Зокрема закон визначає всі правові та організаційні засади здійснення верифікації та моніторингу держвиплат, які здійснюються за рахунок державного, місцевого бюджетів і фондів обов"язкового державного соціального та пенсійного страхування. А от метою закону, зазначають у Верховній Раді, є підвищення адресності державних виплат, сприяння розбудові системи соціального забезпечення, а також забезпечення ефективного використання бюджетних коштів. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу