Завершается разработка проекта перекрестка проспект Московский - улица Полевая

16 октября 2019, 14:04
 

Перехрестя Московського проспекту, вулиці Польвої та вулиці Тарасівської - один із найпроблемніших у Харкові. Тож міськрада спільно із Європейським інвестиційним банком та ЄБРР взялися за розробку проекту його реконструкції.

city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

У міськраді завершують розробку проекту реконсрукції проблемного перехрестя Московського проспекту та вулиці Польової. Про це на сесії Харківської міської ради повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов. Віце-мер зазначив, що на цьому перехресті планується змінити геометрію проїжджої частини. 
 
Євген Водовозов заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста  
 
Этот проект отрабатывается вместе с Европейским инвестиционным банком и банком реконструкции и развития в рамках программы "Безпеки дорожноього руху в Україні", яка розробляється  Мировым Банком. И этот проект будет на следующий год подаваться уже на строительство. 
 
До того ж, віце-мер додав, що реконструкцію трамвайного переїзду пр. Московський - вул. Академіка Павлова, що наразі триває біля проблемного перехрестя, планують завершити до 1 листопада.
 
Євген Водовозов заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста  
 
Через две недели мы заканчиваем полностью там работы. Вчера был принят последний бетон. То есть несколько дней и начинаем асфальтировку.
 
Також Євген Водовозов повідомив, що до кінця року в Харкові планують відкрити нову тролейбусну лінію на Північну Салтівку, яка з'єднає станцію метро «Героїв Праці» і розворотне коло на вулиці Наталії Ужвій. Там буде відновлено тролейбусний маршрут №17, який курсував від площі Свободи до заводу «Комунар». З таким проханням до міського голови зверталися мешканці будинків в районі заводу на особистих зустрічах.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу