Президент Зеленский отвечает на вопросы журналистов в ходе пресс-марафона

10 октября 2019, 16:47
 

Вперше українські ЗМІ отримали можливість поставити свої питання до голови держави Володимира Зеленського протягом цілого дня. Журналісти запитували про реформи, трудове законодавство та виконання передвиборчої програми.

Фото: Эльдар Сарахман

Фото: Эльдар Сарахман

Президент Володимир Зеленський протягом десяти годин відповідав на питання журналістів. Серед основних тем: реформи, анонсовані урядом та парламентом та передвиборчі обіцянки голови держави. Зокрема, у вересні Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроект  "Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг". Зеленський вважає рішення уряду та парламенту правильним.
 
Володимир Зеленський президент України
 
Це нормально, коли ФОПи працюють. Але коли компанії не захотіли сплачувати нормально податки, "в білу", вийти з тіні, вони придумали, що вони оформлюють все на ФОПи, і дуже багато ФОПів працюють в одній компанії. Дуже багато людей. На кожному – по десять людей (помічники, секратарі). Ви знаєте, як це відбувається. Тому все що наші хлопці, уряд, я не повинен коментувати те, що робить уряд, бо уряд повинен бути незалежним, ви це прекрасно знаєте. Все що вони хотіли –побороти корумповані схеми. 
 
Торкнулися журналісти й питання трудового законодавства. Згідно з проектом нового трудового кодексу работодавці зможуть звільняти жінок у декреті та осіб, які перебувають на лікарняному, що викликало обурення у суспільстві. Але саме ці питання Зеленський пообіціяв прибрати з документу.  Голова держави зазначив, що в Україні не повинно бути радянського трудового законодавства. 
 
Володимир Зеленський президент України
 
Зараз вони працюють над сучасним  законодавством і трудовим кодексом. Тобто там є багато пропозицій. Впевнений, що є багато дрібних помилок, які будуть вичищені, й ми почуємо суспільство, і вас, і всіх людей. Я впевнений, що зараз це не ідеальна система, але вона точно краще.
 
Пригадали президентові й невиконану передвиборчу обіцянку про економічний паспорт українця. Це особистий рахунок, на якому кожен від народження зможе накопичувати кошти від реалізації державою природних благ. 
 
Володимир Зеленський президент України
 
Саме очільник цього питання Руслан Стефанчук. Ми з ним креатували цю їдею. Він розробляє законопроекти з цього питання. Тому з початку буде законопроект, а потім вже його повинні виконувати всі. - Коли?- Ну складно сказати. 
 
Крім цього голова держави обговорив з представниками ЗМІ своє бачення врегулювання конфлікту на Донбасі, пільги для військових та питання місцевих виборів. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу